ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Busta Rhymes vystúpi 1. mája v Bratislave

08.03.2011   zdroj: SITA

späť späť

Na Slovensko zavíta jeden z popredných amerických rapperov Busta Rhymes. Hudobník, ktorý sa presadil aj ako herec a producent, vystúpi 1. mája v bratislavskom klube Dopler. Ďalšie informácie vrátane detailov predpredaja vstupeniek prinesú organizátori koncertu už čoskoro. Rapper sa jeden deň pred vystúpením v slovenskej metropole ukáže aj v Prahe, kde klasické lístky na jeho koncert stoja 430 až 550 českých korún (v prepočte približne 17,80 až 22,70 eura). VIP vstupenka na pražské vystúpenie sa dá kúpiť za 1600 českých korún (približne 66 eur).


Busta Rhymes vstúpil na hudobnú scénu ako člen hip-hopového združenia Leaders of the New School, ktoré v roku 1991 debutovalo albumom A Future Without a Past... O dva roky neskôr sa prezentovali druhou a zároveň poslednou štúdiovou nahrávkou T.I.M.E. (The Inner Mind's Eye). Ako sólový rapper sa v roku 1996 uviedol skladbou Woo Hah!! Got You All in Check a úvodným albumom The Coming (1996). Odvtedy štúdiovky vydával takmer každý rok, pričom až do roku 2002 dosiahol s každou platinu. Medzi jeho najväčšie hity z tohto obdobia patria skladby ako Put Your Hands Where My Eyes Could See, Dangerous, What's It Gonna Be?! (feat. Janet Jackson) či Break Ya Neck. Z jeho komerčne najmenej úspešného albumu It Ain't Safe No More pochádza singel I Know What You Want (feat. Mariah Carey & Flipmode Squad). V roku 2006 sa mu po prvý raz v kariére a zatiaľ naposledy podarilo dobyť americký albumový rebríček Billboard 200 s nahrávkou The Big Bang (2006). Jeho najnovším albumom je dva roky stará nahrávka Back on My B.S. (2009). Tento rok by mal na trh uviesť novinku s názvom E.L.E. 2, ktorú predznamenali single Stop the Party (feat. Swizz Beatz), 80's Baby (feat. Wyclef Jean & 50 Cent) a Bad One (feat. Swizz Beatz).


Ako herec sa 38-ročný Busta Rhymes ukázal vo filmoch Osudové stretnutie (2000), Drsný Shaft (2000), Narkotiká (2002), Halloween: Vzkriesenie (2002) či Breaking Point (2009). Rapper s občianskym menom Trevor Tahiem Smith sa v médiách často objavuje aj pre svoje početné škandály. Niekoľkokrát ho súdili za napadnutie, obvinený bol aj zo šoférovania s neplatným vodičským preukazom, z jazdy pod vplyvom alkoholu či nelegálnej držby zbrane. Za svoje previnenia voči zákonom musel absolvovať verejnoprospešné práce, zaplatiť desaťtisíce dolárov na pokutách a udelili mu niekoľko podmienok.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife