ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Christinu Aguileru neobvinia z opitosti na verejnosti

02.03.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americkú speváčku Christinu Aguileru, ktorú v utorok nadránom zatkli vo West Hollywood pod vplyvom alkoholu, polícia neobviní z opitosti na verejnosti.Oznámil to zástupca losangeleského okresného šerifa Bill McSweeney.

Tridsaťročnú hviezdu zatkli spolu s jej priateľom Matthewom Rutlerom, ktorého zadržali za šoférovanie pod vplyvom omamných látok. Oboch predviedli na stanicu šerifa vo West Hollywood, vzali im odtlačky prstov, pričom speváčku umiestnili do samostatnej cely. Prepustili ju až ráno po tom, čo vytriezvela a zaplatila kauciu vo výške 250 dolárov (v prepočte 180 eur). "Nebola schopná postarať sa sama o seba. Spolupracovala, nebola agresívna. Bola len intoxikovaná. Keď jej bolo lepšie, povedala, že by chcela odísť. Hneď, ako bola schopná zorientovať sa, premýšľať a sama chodiť, prepustili sme ju," povedal hovorca losangeleského okresného šerifa Steve Whitmore. Napriek tomu, že ju z ničoho neobvinili, tento priestupok zostane zaznamenaný. Rutlerovi namerali v krvi 0,9 promile alkoholu, pričom povolená hranica v Kalifornii je 0,8 promile. Obvinili ho preto zo šoférovania pod vplyvom omamných látok a následne prepustili na kauciu 5000 dolárov (približne 3600 eur). Speváčkina hovorkyňa Nicole Perez ani jej agentka Tracy Brennan sa zatiaľ k celej veci nevyjadrili.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife