ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

ZLATÉ MALINY: To najhoršie z filmu predstavia v sobotu v noci

25.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

V noci zo soboty na nedeľu, tradične noc pred Oscarmi, vyhlásia v hollywoodskom Barnsdall Gallery Theatre víťazov a víťazky 31. ročníka Zlatých malín. Zoznamu kandidátov vládne tretia filmová adaptácia romantickej upírskej ságy Twilight a rodinné fantasy Posledný vládca vetra, ktoré vzniklo podľa animovaného seriálu Avatar: The Last Airbender (2005 - 2008). Obe snímky získali po deväť nominácií na "ceny" za najhoršie filmové počiny roka. Ako uvádza oficiálna webová stránka anti-cien razzies.com, v roku 2010 "otravné príplatky za 3D okuliare zvýšili príjmy filmových štúdií, no skutočná návštevnosť kín znovu klesla". Uplynulý rok podľa organizátorov zároveň poznačila skutočnosť, že väčšina Hollywoodu sa venovala nakrúcaniu remakeov, pokračovaní, či rip-offov.

Twilight sága: Zatmenie a Posledný vládca vetra sa uchádzajú o trofeje v kategórii Najhorší film, Najhorší prequel, remake, rip-off alebo sequel, Najhoršia réžia, Najhorší scenár i Najhorší filmový pár / Najhoršie herecké obsadenie, v ktorej majú obe snímky nominované celé herecké obsadenie. Nominácie pre Twilight dopĺňajú herecké hviezdy Taylor Lautner (aj za Valentín) a Robert Pattinson (aj za Nezabudni na mňa), ktorí sú nominovaní v kategórii Najhorší herec, ich herecká partnerka Kristen Stewart v kategórii Najhoršia herečka a napokon Jackson Rathbone, ktorý si nomináciu v kategórii Najhorší herec vo vedľajšej úlohe vyslúžil účinkovaním v Twilighte i Poslednom vládcovi vetra. Posledný vládca vetra má navyše šancu aj v kategóriách Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Dev Patel), Najhoršia herečka vo vedľajšej úlohe (Nicola Peltz) a Najhoršie použitie 3D.

Päticu nominovaných v poslednej menovanej kategórii, ktorú Golden Raspberry Award Foundation vytvorila špeciálne pre rok 2010, dopĺňajú Mačky a Psi 2: Pomsta Kitty Galore, Súboj Titanov, Luskáčik 3D a SAW 3D. V kategórii Najhorší prequel, remake, rip-off alebo sequel spomínanú dvojicu snímok dopĺňajú Súboj Titanov, Sex v meste 2 a paródia Vampires Suck. Celkovo najhorším filmom roka 2010 sa môže stať romantická akčná komédia Lov na exmanželku, Posledný vládca vetra, Sex v meste 2, Twilight sága: Zatmenie alebo Vampires Suck.

V kategórii Najhorší herec dvojicu lámačov dievčenských sŕdc dopĺňajú Jack Black (Gulliverove cesty), Gerard Butler (Lov na exmanželku) a Ashton Kutcher (Vrahúni a Valentín). V rovnakej ženskej kategórii sú spolu s Kristen Stewart nominované Jennifer Aniston (Lov na exmanželku a Zámena), Miley Cyrus (Posledná pieseň), Megan Fox (Jonah Hex) a všetky štyri hlavné herecké hviezdy filmu Sex v meste 2: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon. Zaujímavé mená sa objavili najmä v kategórii Najhoršia herečka vo vedľajšej úlohe, kde robia spoločnosť spomínanej 16-ročnej Nicole Peltz hviezdy ako Cher (Varieté), Liza Minnelli (Sex v meste 2), Barbra Streisand (Fotri sú lotri) a Jessica Alba, ktorá si svoju nomináciu vyslúžila dokonca štyrmi filmami: The Killer Inside Me, Fotri sú lotri, Machete a Valentín.

Malina, alebo Tinsel Town's tackiest Trophy, je lacná ručne vyrezávaná malina veľkosti golfovej loptičky nasprejovaná zlatou farbou, ktorá stojí na filmovom kotúči. Jej trhová hodnota je asi 4,79 amerických dolárov. O nomináciách na anti-ceny, ktoré vznikli v roku 1980, tento rok rozhodlo 637 členov Golden Raspberry Award Foundation zo 46 štátov USA a ďalších 17 krajín sveta.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife