ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Lenny Kravitz tento rok vydá nový album Black and White America

22.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americký spevák a multiinštrumentalista Lenny Kravitz vydá v polovici tohto roka nový štúdiový album Black and White America. Bude to jeho prvý počin od roku 2008 a zároveň prvá nahrávka, ktorá vyjde prostredníctvom vydavateľstva Roadrunner Records. Prvou ochutnávkou z deviatej štúdiovky 46-ročného Newyorčana je singel Come And Get It. Skladbu Kravitz predstavil už v roku 2010 v reklame na basketbalovú súťaž NBA. Na Facebooku teraz oznámil, že pieseň bude prvým singlom z očakávaného albumu. Muzikant ho nahrával vlani a v roku 2009 na Bahamách, odkiaľ pochádza jeho matka. Jediným hudobníkom, ktorý mu pri tom pomáhal, bol Craig Ross.

Lenny Kravitz má na svojom konte osem štúdiových albumov a viac ako 40 singlov. Od roku 1989 nazbieral množstvo hudobných ocenení, napríklad štyri ceny Grammy (všetky za najlepší rockový výkon speváka), Brit Award (pre najlepšieho medzinárodného speváka), American Music Award či VH1 Music Award. Medzi jeho najväčšie hity patria skladby Let Love Rule, It Ain't Over 'til It's Over, Are You Gonna Go My Way, I Belong to You, Fly Away, American Woman, Again či I'll Be Waiting. Kravitz sa už dvakrát predstavil naživo na Slovensku. V júni 2008 vystúpil na bratislavskom štadióne Artmedie, o rok neskôr sa predstavil v košickej Steel Aréne. Na oboch koncertoch promoval album It Is Time For a Love Revolution (2008).

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife