ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Paris Hilton vydá v najbližších mesiacoch druhý štúdiový album

17.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americká celebrita Paris Hilton, ktorá vo štvrtok oslávi okrúhle 30. narodeniny, pripravuje nový štúdiový album.  Nahrávka by mala vyjsť už v najbližších mesiacoch. V rozhovore, ktorý speváčka poskytla magazínu The Hollywood Reporter na Usherovej párty pred odovzdávaním cien Grammy, však nechcela prezradiť mená producentov. Hilton vydala debutový album s názvom Paris v roku 2006 prostredníctvom vydavateľstva Warner Bros., tentoraz však nahrávka vyjde pod inou značkou. Prvý album dedičky hotelového impéria, obsahujúci aj hit Stars are Blind, sa stretol s rôznymi reakciami kritikov, no prevažovali skôr tie pozitívne.

Paris Hilton sa bude v najbližšom čase venovať aj svojej novej reality šou s názvom The World According to Paris. Prostredníctvom nej celebrita ozrejmí aj to, ako sa vyrovnala s 200 hodinami verejnoprospešných prác, ktoré jej súd nariadil absolvovať pre nelegálnu držbu drog, konkrétne kokaínu. Reality šou bude uvádzať americká stanica Oxygen. Podľa programovej riaditeľky televízie Amy Introcaso-Davis pôjde o "komplexný pohľad na jej život, kamarátov, rodinu a vzťahy, všetko čo sa na verejnosť nedostane". V programe sa tak okrem rodenej Newyorčanky objavia jej kamarátky, čoskoro bývalá manželka Charlieho Sheena Brooke Mueller či fotografka a bývalá playmate Jennifer Rovero spoločne s Hiltonovej mamou Kathy.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife