ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Bruno Mars unikol väzeniu za kokaín

17.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americký spevák Bruno Mars sa priznal, že vlani v septembri mal u seba kokaín. Vyhne sa tak väzeniu a dostane len podmienečný trest. Dvadsaťpäťročného hudobníka čaká ročná podmienka, pokuta dvetisíc dolárov (v prepočte asi 1 460 eur), 200 hodín verejnoprospešných prác a povinnosť navštevovať poradenstvo pre užívateľov drog. Ak splní všetky stanovené podmienky a nedostane sa do ďalších problémov, bude môcť priznanie stiahnuť a zbavia ho všetkých obvinení. "Teraz sa zdrží všetkých problémov na 12 mesiacov," povedala spevákova právnička Blair Berk.

Rodák z havajského Honolulu, ktorý sa vlastným menom volá Peter Gene Hernandez, zaujal v roku 2010 spoluprácou s rapperom B.o.B. na singli Nothin' on You, ktorý sa dostal na vrchol singlových rebríčkov v USA (Billboard Hot 100) i Veľkej Británii. Mars je zároveň spoluautorom úspešnej piesne Billionaire Travieho McCoya, ktorá sa dostala na štvorku Billboard Hot 100 a na trojku v britskom singlovom rebríčku. Spolupracoval tiež na hite Fuck You od Cee Lo Greena. Na čelo dvoch najprestížnejších svetových rebríčkov, amerického a britského, sa dostal aj s oboma sólovými singlami kariéry - Just the Way You Are a Grenade, ktoré pochádzajú z jeho debutového albumu Doo-Wops & Hooligans. V noci z nedele na pondelok získal Grammy v kategórii Najlepší mužský popový výkon za skladbu Just the Way You Are.

Sľubne rozbehnutú kariéru mladého talentovaného umelca však v septembri zatienilo zatknutie v Las Vegas. Polícia ho vtedy zadržala v priestoroch Hard Rock Hotela, kam ju privolal jeden z pracovníkov zariadenia, ktorý videl muža, neskôr identifikovaného ako Peter Gene Hernandez, s vrecúškom bieleho prášku. Polícia podrobila prášok analýze a dospela k záveru, že išlo o kokaín. Podľa policajnej správy sa spevák priznal, že to bola z jeho strany hlúposť a drogy vraj nikdy predtým neužíval.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife