ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Nový album R.E.M bude podľa kapely jeden z ich najlepších

10.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Nový album americkej alternatívno-rockovej skupiny R.E.M. bude podľa jej členov jeden z najlepších, aké kedy urobili. Mike Mills, ktorý hrá v kapele na basovej gitare, sa o Collapse Into Now vyjadril, že to bude ich "najlepšia nahrávka od Out of Time". Spomínaný album z roku 1991, na ktorom sa nachádza aj úspešný hit Losing My Religion, im vyniesol tri ocenenia Grammy a celosvetovo sa z neho predalo viac ako 18 milión kópií. S kvalitou ich 15. štúdiovky súhlasil v rozhovore pre magazín Rolling Stone aj gitarista Peter Buck. "Je to, pieseň za piesňou, tá najlepšia vec, akú sme kedy urobili. Veľa ľudí vraví, že najlepšiu prácu sme odviedli začiatkom deväťdesiatych rokov. Ale pätnásť rokov neskôr sme tu znova," povedal. Napriek svojmu nadšeniu z albumu sa ho americké trio nechystá podporiť sériou koncertov. "Nerobíme turné, aby sme nahrávky podporili - to nie je dôvod, prečo hrávame naživo," vysvetlil Mills.


Na novinke, ktorá by v Európe mala vyjsť 7. marca, hosťujú napríklad Eddie Vedder zo skupiny Pearl Jam, kapela Peaches, Patti Smith či jej gitarista Lenny Kaye. Nahrávka obsahuje dovedna 12 piesní, pričom producentsky ju mal podobne ako zatiaľ ostatný album R.E.M. Accelerate (2008) na starosti Ír Garret "Jacknife" Lee. Ten má na konte cenu Grammy a za sebou spoluprácu s kapelami ako Snow Patrol, Bloc Party, Kasabian, Crystal Castles, The Hives, Weezer alebo Editors. Album skupina nahrávala v New Orleanse a Berlíne.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife