ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Eminem sa na turné nechystá, sústreďuje sa na vydavateľstvo

09.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americký rapper Eminem, ktorý bude v nedeľu netrpezlivo očakávať, koľko z 10 nominácií na Grammy premení na zlaté gramofóniky, na rok 2011 neplánuje veľa koncertov. Uviedol to jeho manažér, podľa ktorého sa bude detroitský hudobník sústreďovať na svoje vydavateľstvo Shady Records. „Eminema tento rok naživo uvidíte, ale bude to len na niekoľkých miestach," povedal manažér Paul Rosenberg v rozhovore pre magazín Billboard. Väčšie koncertné turné rapper naposledy absolvoval ešte v roku 2005. Eminem sa však s určitosťou predstaví v nedeľu 13. februára v Los Angeles na udeľovaní cien Grammy, ktorého bude možno najväčšou hviezdou.

Tridsaťosemročný hip-hopový muzikant sa v rámci 53. ročníka Grammy spoločne s Rihannou uchádza o ocenenie v kategóriách Skladba roka, Nahrávka roka, Najlepšia rapová skladba, Najlepšia rapovo-spievaná spolupráca a Najlepší videoklip a to za pieseň Love the Way You Lie. Tá sa nachádza na albume Recovery (2010), ktorý je nominovaný v kategórii Album roka. Zvyšné štyri nominácie má Eminem v kategóriách Najlepší rapový album (Recovery), Najlepšia rapová skladba (Not Afraid), Najlepšia vokálna popová spolupráca (Airplanes, part II - featuring B.o.B a Hayley Williams) a Najlepší sólový rapový výkon (Not Afraid).

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife