ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Joe Cocker sa po necelých štyroch rokoch vráti do Bratislavy

09.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Anglický spevák Joe Cocker sa po necelých štyroch rokoch opäť predstaví naživo v Bratislave. V utorok 31. mája vystúpi v Sibamac aréne Národného tenisového centra (NTC). Predstaví tam svoj ostatný štúdiový album Hard Knocks (2010), ktorý vyšiel 1. októbra. Vstupenky na sedenie sú už v predpredaji v sieti Eventim a internetovom obchode TicketOne za 50 až 80 eur. V NTC sa 66-ročný Cocker predstavil aj naposledy, v rámci Hymn For My Soul Tour tam vystúpil 9. decembra 2007. Tri dni predtým sa ukázal v košickej Steel aréne.


Joe Cocker sa narodil počas druhej svetovej vojny v anglickom Sheffielde. Vďaka nezameniteľnému chrapľavému hlasu sa začal presadzovať na hudobnom poli, keď začínal s coververziami skladieb od The Beatles. V roku 1969 sa biely soulman zúčastnil na legendárnom festivale Woodstock, kde odohral dovedna päť skladieb. Na konci šesťdesiatych a na začiatku sedemdesiatych rokov prišli najväčšie úspechy Joea Roberta Cockera, ako znie jeho celé meno, keď sa presadzoval s nahrávkami v Európe, ale najmä za oceánom v USA. V roku 1982 získal prestížne ocenenie Grammy za duet s Jennifer Warnes s názvom Up Where We Belong. Táto pieseň má na svojom konte aj Oscara. Druhá Grammy nasledovala v roku 2001, keď ho uviedli do siene slávy. Medzi jeho najväčšie hity patria popri spomenutej Up Where We Belong skladby With a Little Help From My Friends, Unchain My Heart, You Are So Beautiful, Summer in the City či You Can Leave Your Hat On.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife