ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

V Brezne vystúpia aj Chiki Liki Tu-A!

09.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Na jednom z koncertov spoločného turné kapiel Horkýže Slíže a Polemic s názvom Topfest Tour Opäť Po Roku sa ako hosť predstaví skupina Chiki Liki Tu-A. Stane sa tak 18. februára v Brezne, kde Chiki Liki Tu-A nahradia predkapelu Borra, ktorá sa objaví na zvyšných piatich koncertoch tohto turné.


Turné štartuje v piatok 11. februára v Poprade, hneď druhý koncert v Prešove sa však pre veľký záujem fanúšikov musel presunúť do väčšej haly, pričom sa zmenil aj termín vystúpenia. Pôvodne sa mal koncert uskutočniť 12. februára v ICE Aréne, nakoniec ho však kapely odohrajú o deň neskôr v Tatran Handball Aréne. "Športová hala, ktorú sme pôvodne v Prešove prenajali na toto turné, bola vypredaná ako prvá, preto sme sa snažili nájsť niečo väčšie, ale jediná vhodná hala - známa prešovská hádzanárska bašta mala najbližší voľný deň až v nedeľu. Teraz máme teda ďalšie vstupenky v predpredaji, ale znova upozorňujeme fanúšikov, ktorí sa chystali do Prešova, že koncert sa presúva na nedeľu 13. februára do Handball Arény. Samozrejme už skôr zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade, že niekomu táto zmena nevyhovuje, vstupenky môže vrátiť na predajnom mieste do 16. februára," uviedol Dušan Drobný z usporiadateľskej agentúry DUNA.


Okrem Popradu, Prešova a Brezna sa Horkýže Slíže a Polemic predstavia aj v Červeníku, Bratislave a Trenčíne. Začiatok všetkých koncertov je o 18:00, vstupenky stoja v predpredaji v sieti Ticketportal päť eur, na mieste to bude sedem eur.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife