ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Na Grammy vystúpia aj Gwyneth Paltrow, Rihanna a Drake

02.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Počas slávnostného večera udeľovania prestížnych hudobných cien Grammy vystúpi so Cee Lo Greenom speváčka Gwyneth Paltrow. Američanke, ktorá je známa predovšetkým ako herečka, a autorovi hitu Fuck You vraj vypomôžu aj bábky Muppets. Zatiaľ však nie je známe akú skladbu budú spievať. Ďalšou potvrdenou dvojicou na Grammy je barbadoská speváčka Rihanna a kanadský rapper Drake. Predvedú sa s hitom What's My Name?, ktorý pochádza zo speváčkinho albumu Loud (2010). Už skôr potvrdenými účinkujúcimi sú Arcade Fire, Eminem, Lady Gaga, Miranda Lambert, Katy Perry, Justin Bieber, Usher, Jaden Smith, B.o.B, Bruno Mars, Janelle Monáe, Lady Antebellum a Muse. Na pódiu v losangeleskom Staples Center sa tak predstavia všetci umelci, ktorí sú nominovaní na Grammy v kategórii Album roka, konkrétne Arcade Fire, Eminem, Lady Antebellum, Lady Gaga a Katy Perry.

Najviac nominácií na Grammy - desať, si vybojoval detroitský rapper Eminem. Tridsaťosemročný hip-hopový muzikant sa spoločne s Rihannou uchádza o ocenenie v kategóriách Skladba roka, Nahrávka roka, Najlepšia rapová skladba, Najlepšia rapovo-spievaná spolupráca a Najlepší videoklip a to za pieseň Love the Way You Lie. Tá sa nachádza na albume Recovery (2010), ktorý je nominovaný v kategórii Album roka. Zvyšné štyri nominácie má Eminem v kategóriách Najlepší rapový album (Recovery), Najlepšia rapová skladba (Not Afraid), Najlepšia vokálna popová spolupráca (Airplanes, part II - featuring B.o.B a Hayley Williams) a Najlepší sólový rapový výkon (Not Afraid). Na druhom mieste v počte nominácií je spomenutý Bruno Mars, ktorý ich má na konte sedem. So šiestimi nasledujú Jay-Z, Lady Antebellum a Lady Gaga.

Víťazov 53. ročníka udeľovania cien Grammy vyhlásia na slávnostnom ceremoniáli 13. februára v losangeleskom Staples Center. Rozhoduje o nich asi 16-tisíc hlasujúcich členov americkej Národnej akadémie nahrávacích umení a vied. Priamy prenos bude mať režisérsky na starosti Louis J. Horvitz, o scenár sa postarajú David Wild a Ken Ehrlich.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife