ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Chris Brown chce zrušenie zákazu približovania sa k Rihanne

01.02.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americký r'n'b spevák a herec Chris Brown požiadal súd v Los Angeles o zrušenie zákazu približovania sa k jeho bývalej priateľke Rihanne, ktorú vo februári 2009 napadol. Dvadsaťjedenročný hudobník tak spravil v piatok, keď sudkyňu Patriciu Schnegg informoval o ukončení rok trvajúcich sedeniach o domácom násilí, ktoré mu nariadil súd.

Podľa Brownovho právneho zástupcu Marka Geragosa je dôvodom tejto žiadosti fakt, že obaja interpreti pravidelne vystupujú na rôznych hudobných podujatiach a zákaz približovania sa tak spôsobuje rôzne komplikácie. Sudkyňa Schnegg tento zákaz automaticky nezrušila, pretože k celej veci sa musí vyjadriť aj Rihanna a jej právnik David Etra. O celej záležitosti sa tak rozhodne na ďalšom pojednávaní, ktorého termín nie je zatiaľ známy.

Browna za napadnutie Rihanny v auguste 2009 odsúdili na šesť mesiacov verejnoprospešných prác, dostal päťročnú podmienku a musel absolvovať jeden rok sedení o domácom násilí. Okrem iného dostal aj päťročný zákaz nadväzovať so svojou bývalou priateľkou akýkoľvek kontakt. Brown napadol speváčku 8. februára 2009, keď sa autom vracali domov. Incident, ktorý šokoval nielen hudobný svet, prinútil dobitú speváčku zrušiť i plánované vystúpenie na ceremoniáli udeľovania hudobných cien Grammy v Los Angeles v ten večer. Brown sa neskôr ospravedlnil s tým, že ho to veľmi mrzí, je nešťastný a pomoc hľadá u svojho pastora, rodiny a priateľov. Napadnutie malo byť vyvrcholením hádky po tom, ako si speváčka v jeho telefóne prečítala správu od inej ženy. Brown sa ju najprv pokúsil vyhodiť z auta, potom jej buchol hlavu o okno, opakovane ju udieral, škrtil a hrýzol. Keď začala krvácať z úst, údajne jej povedal: "Keď dorazíme domov, dobijem ťa. Počkaj a uvidíš!" Rihanna potom predstierala, že volá svojej asistentke, aby zariadila, že ich doma budú čakať policajti, na čo Brown podľa polície odpovedal: "Teraz si urobila tú najväčšiu hlúposť. Skutočne ťa zabijem!" O niekoľko hodín ho zatkli a obvinili z napadnutia a vyhrážania sa.

 

World charts

Taylor Swift - Look What You Made Me Do

hot 100 billboard

Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar

UK singles chart

Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar

Sk éter

P!nk - What About Us

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife