ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

PAUL van DYK v MINISTRY of FUN Banská Bystrica

27.01.2011   zdroj: ministry.sk   VIDEO

späť späť

Na Slovensko sa tento rok vráti svetoznámy dídžej a producent Paul van Dyk. Tridsaťdeväťročný nemecký hudobník sa predstaví v TROJHODINOVOM sete v noci z 5. na 6. marca v najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici.

Pôjde o jeho prvé klubové vystúpenie na Slovensku a vôbec jediné v roku 2011. Okrem neho sa v Banskej Bystrici predstaví aj Michael Burian, Dave a DJ Pico. Vstupenky na podujatie sa už predávajú v sieti Ticketportal.

Túto noc vás čaká jedinečný hudobný ale aj vizuálny zážitok. Máte jedinečnú možnosť vidieť klub s led obrazovkou na tanečnom parkete, najväčšiu LED stenu v klube na Slovensku, l´Acoustics Kudo sound, plnofarebnú laserovú a svetelnú show.

Lístok na státie stojí 47 eur, na sedenie 57 eur, VIP státie je k dispozícii za 82 eur, VIP sedenie a VIP Sky boxy stoja 97 eur. Fanúšikovia si môžu zakúpiť aj vstupenku Gold VIP Sky box, ktorej majiteľ bude mať k dispozícii okrem iného aj vlastného čašníka.

Rodák z východonemeckého mesta Eisenhüttenstadt má na konte päť štúdiových nahrávok. Posledný album s názvom In Between vyšiel ešte v roku 2007. Medzi jeho najväčšie hity patria skladby Crush, Tell Me Why (The Riddle), We Are Alive či For An Angel. Na celom svete predal už viac ako 4,5 milióna nahrávok. Prestížny magazín DJ Mag zaradil Paula van Dyka na prvé miesto v rebríčku najlepších svetových dídžejov v rokoch 2005 a 2006. Od roku 1998 pritom ako jediný ani raz neopustil Top 10 tohto rebríčka. V aktuálnom vydaní z roku 2010 sa umiestnil na 6. priečke.

World charts

Calvin Harris - Feels

hot 100 billboard

Taylor Swift - Look What You Made Me Do

UK singles chart

Sam Smith - Too Good At Goodbyes

Sk éter

Alle Farben & Janieck - Little Hollywood

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife