ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Hymnu pred Super Bowlom zaspieva Christina Aguilera

25.01.2011   zdroj: SITA

späť späť

Americkú hymnu pred Super Bowlom, ktorý je vyvrcholením sezóny v zámorskej profesionálnej lige amerického futbalu (NFL), zaspieva Christina Aguilera. V pondelok to oznámili televízna spoločnosť Fox a vedenie NFL.


"Americkú hymnu spievam od svojich siedmich rokov a musím sa priznať, že spievať ju na Super Bowle je skutočne životný sen. Som nesmierne nadšená, že aj ja budem súčasťou tejto kultovej udalosti," skonštatovala vo svojom stanovisku štvornásobná držiteľka hudobnej ceny Grammy.


Aguilera už v minulosti na Super Bowle spievala, keď v roku 2000 jej spoločné vystúpenie s Enriquem Iglesiasom, Philom Collinsom a Toni Braxton v rámci Disneyho šou vyplnilo polčasovú prestávku. V tohtoročnom finále, v ktorom sa 6. februára 2011 na štadióne Dallas Cowboys v texaskom Arlingtone predstavia Pittsburgh Steelers proti Green Bay Packers, bude v polčase vystupovať americká hip-popová skupina The Black Eyed Peas.


Super Bowl je každoročne najsledovanejšou americkou televíznou udalosťou, pred rokom ho videlo 153 miliónov televíznych divákov. Americkú hymnu na vyvrcholení sezóny NFL spievali v ostatných rokoch hviezdy šou American Idol Carrie Underwood, Jennifer Hudson a Jordin Sparks. Christina Aguilera sa zaradí do elitnej skupiny spevákov, ktorí stretnutie svojím spevom otvárali, ako Beyoncé, Billy Joel, Aretha Franklin, Dixie Chicks, Mariah Carey či Cher.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife