ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Horkýže Slíže s Polemicom 18.februára v Brezne

24.01.2011   zdroj: agenturaduna.sk

späť späť

TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU - takýto názov dostala koncertná šnúra skupín Horkýže Slíže a Polemic po slovenských mestách. Päť športových hál a jeden kultúrny dom zažijú už od 11.februára, čo je to pravá slovenská koncertná show so všetkým, čo k tomu patrí - a aj niečo navyše! Nové doteraz nezverejnené skladby, šialené súťaže o šialené ceny, ale aj niekoľko spoločných skladieb so skupinou Polemic!

Na prípravách turné sa už horúčkovito pracuje a dolaďujú sa posledné detaily opäť zaujímavo riešenej koncertnej scény. „Našou požiadavkou bolo, aby ľudia, ktorí budú merať cestu na koncert zažili opäť niečo nové aj čo sa týka pódiového prevedenia, takže práve sme na ceste skontrolovať návrh scény, ktorá vznikala podľa našich požiadaviek, ale už teraz vieme, že rozmery pódia budú 12x10m s množstvom svetiel" prezradil spevák Horkýže Slíže Kuko.

Koncertný program skupiny bude zložený z najväčších hitov, doplnený o najnovšie skladby vrátane hitovky „Farmár hľadá ženu", ale aj jednej horúcej novinky.
Kuko: „Práve sme donahrávali dve úplne nové skladby, z ktorých by sme aspoň jednu chceli predstaviť aj na našom turné. Je to tvrdá vypalovačka s trochu kontroverzným názvom „Mám v p... na lehátku"...

Na rozdiel od posledného turné sa tentoraz môžu tešiť na netradičné súťaže úplne všetci. „Nebude potrebné nič hudobne prezentovať, tentoraz si prídu na svoje aj tí, čo majú hudobný hluch...Budeme vyhlasovať napríklad súťaž o najkrajší ženský úsmev v sále, rozdáme opäť nejaké Shanghai Coly a chystáme aj súťaž o cenu, ktorú by od nás ani nikto nečakal...Komu sa nebude páčiť - tomu dokonca priamo v sále počas koncertu vrátime vstupné!" povedal s tajuplným výrazom v tvári líder Horkýže Slíže Kuko.

Ako dodáva organizátor turné Dušan Drobný z Agentúry DUNA: „Minuloročné turné Slížov bolo väčšinou vopred vypredané a všetko naznačuje, že aj tento rok to tak bude, takže, kto chce - mal by sa poponáhľať, pretože akciovú predpredajovú cenu 5,-€ sa neoplatí nevyužiť."

Spoločné turné skupín Horkýže Slíže a Polemic s predkapelou Borra štartuje pod názvom TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU koncertom v popradskej Aréne 11.2., nasleduje 12.2. Prešov, 18.2. Brezno, 19.2. Červeník, 25.2. Bratislava a 26.2. turné zakončí spoločný koncert v Športovej hale Trenčín. Každý z koncertov začína v rovnakom čase o 18:00hod.,

Predpredaj vstupeniek v sieťach Ticketportal.

TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU
11.2.2011 Aréna Poprad
12.2.2011 Tatran Handball Aréna Prešov
18.2.2011 Aréna Brezno
19.2.2011 Dom kultúry Červeník
25.2.2011 Športová hala Pasienky Bratislava
26.2.2011 Športová hala Trenčín

Začiatok koncertov: 18:00 hod.
Cena v predpredaji 5€, priamo na mieste koncertu 7€.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife