ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Na Grammy vystúpia aj Justin Bieber, Bruno Mars, Usher a Muse

20.01.2011   zdroj: SITA

späť späť

Počas slávnostného večera udeľovania prestížnych hudobných cien Grammy vystúpia aj Justin Bieber, Usher, Jaden Smith, B.o.B, Bruno Mars, Janelle Monáe, Lady Antebellum a Muse. Informovala o tom oficiálna webová stránka podujatia grammy.com. Už skôr potvrdenými účinkujúcimi sú Arcade Fire, Eminem, Cee Lo Green, Lady Gaga, Miranda Lambert a Katy Perry. Na pódiu v losangeleskom Staples Center sa tak predstavia všetci umelci, ktorí sú nominovaní na Grammy v kategórii Album roka, konkrétne Arcade Fire, Eminem, Lady Antebellum, Lady Gaga a Katy Perry. Usher na udeľovaní cien vystúpi s oveľa mladšími spevákmi - šestnásťročným Justinom Bieberom a dvanásťročným Jadenom Smithom, ktorého otcom je známy herec a rapper Will Smith a mamou herečka Jada Pinkett Smith. Bruno Mars, ktorý je na druhom mieste v počte nominácií v rámci 53. ročníka Grammy, sa naživo predstaví po boku B.o.B a Janelle Monáe.

Najviac nominácií na Grammy - desať si vybojoval detroitský rapper Eminem. Tridsaťosemročný hip-hopový muzikant sa spoločne s barbadoskou speváčkou Rihannou uchádza o ocenenie v kategóriách Skladba roka, Nahrávka roka, Najlepšia rapová skladba, Najlepšia rapovo-spievaná spolupráca a Najlepší videoklip a to za pieseň Love the Way You Lie. Tá sa nachádza na albume Recovery (2010), ktorý je nominovaný v kategórii Album roka. Zvyšné štyri nominácie má Eminem v kategóriách Najlepší rapový album (Recovery), Najlepšia rapová skladba (Not Afraid), Najlepšia vokálna popová spolupráca (Airplanes, part II - featuring B.o.B a Hayley Williams) a Najlepší sólový rapový výkon (Not Afraid). Na druhom mieste v počte nominácií je spomenutý Bruno Mars, ktorý ich má na konte sedem. So šiestimi nasledujú Jay-Z, Lady Antebellum a Lady Gaga.

Víťazov 53. ročníka udeľovania cien Grammy vyhlásia na slávnostnom ceremoniáli 13. februára v losangeleskom Staples Center. Rozhoduje o nich asi 16-tisíc hlasujúcich členov americkej Národnej akadémie nahrávacích umení a vied. Priamy prenos bude mať režisérsky na starosti Louis J. Horvitz, o scenár sa postarajú David Wild a Ken Ehrlich.

 

World charts

Taylor Swift - Look What You Made Me Do

hot 100 billboard

Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar

UK singles chart

Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar

Sk éter

P!nk - What About Us

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife