ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Nomináciám na hudobné Brit Awards vládne Tinie Tempah

14.01.2011   zdroj: SITA

späť späť

Nomináciám na hudobné Brit Awards vládne rapper Tinie Tempah, ktorý má šancu zabodovať v kategóriách Britský spevák, Britský singel so skladbou Pass Out, Britský album s nahrávkou Disc-Overy a Britský nováčik. V roku 2010 zoznamu nominovaných dominovali ženy, tentoraz mu kraľujú mužskí hudobníci. Po tri nominácie získali rapper Plan B (Britský spevák, Britský album a Britský singel), folková kapela Mumford And Sons (Britský nováčik, Britský album a Britská skupina) a kapela The xx (Britský nováčik, Britský album a Britská skupina). Ocenenia rozdajú 15. februára počas slávnostného ceremoniálu, ktorý bude v londýnskej O2 Arene moderovať britský komik James Corden.

V kategórii Britský spevák sú okrem dvoch spomínaných rapperov zaradení aj Mark Ronson, Paul Weller a bývalý frontman Led Zeppelin Robert Plant, ktorý tým získal svoju vôbec prvú nomináciu na toto ocenenie. O titul najlepšej britskej speváčky zabojujú Cheryl Cole, Ellie Goulding, Laura Marling, Paloma Faith a Rumer. V medzinárodných kategóriách majú veľkú šancu na zisk trofeje, ktorú navrhla Vivienne Westwood, Katy Perry, Arcade Fire, Kings of Leon, Cee Lo Green a Eminem. Všetci majú zhodne po dve nominácie a proti sebe stoja v kategórii Medzinárodný album.

 

World charts

Calvin Harris - Feels

hot 100 billboard

Taylor Swift - Look What You Made Me Do

UK singles chart

Sam Smith - Too Good At Goodbyes

Sk éter

Alle Farben & Janieck - Little Hollywood

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife