ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Skupina KABÁT so svojou megashow 14.marca v Brezne

17.01.2011   zdroj: agenturaduna.sk   VIDEO

späť späť

Najpopulárnejšia česká rocková skupina súčasnosti potešila koncom minulého roka svojich fanúšikov jubilejným desiatym albumom Banditi di Praga a teraz už ohlasuje ďalšiu radostnú novinku. V marci a apríli vyráža opäť po rokoch na veľkolepé česko-slovenské turné so slovenskými zastávkami 11.marca v Košiciach a 14.marca v Brezne!

Po rekordnom open air koncerte v roku 2009 v Prahe na Výpichu, kde prišlo viac ako 60.000 divákov skupina Kabát a ich Banditi di Praga Tour 2011 sľubuje opäť skvelú megashow porovnateľnú s najväčšími svetovými produkciami.
Tentoraz pôjde síce o halové turné, ale opäť megalomanských rozmerov. 15 koncertov v Čechách a iba dva exkluzívne na Slovensku museli byť, čo sa týka miesta koncertu starostlivo vyberané...
Spoluorganizátor slovenských koncertov turné Miroslav Brondoš: „Skupina chce na tomto turné využívať kruhové pódium uprostred hál zaručujúce čo najtesnejší kontakt s fanúšikmi na všetky strany. Samotná výška technickej stavby pódia bude takmer 14 metrov, keď k tomu prirátame náročné priestorovo-technické zázemie koncertu vyšla nám z toho na Slovensku možno pre niekoho prekvapujúca dvojica miest. Steel aréna v Košiciach a multifunkčná hala Arény Brezno, kde sme našli zázemie odpovedajúce požiadavkám náročnosti týchto koncertov."

Nový koncertný program, fantastickú show a nezabudnuteľný zážitok sľubuje skupina, ktorá predajom posledného radového albumu prekročila magickú hranicu milióna predaných nosičov a ktorá po malých kúskoch a starostlivo dávkuje v poslednej dobe svoje vystúpenia.

V marci sa ich však na Slovensku dočkajú fanúšikovia hneď dvakrát: 11.marca v košickej Steel Aréne a 14.marca v Aréne Brezno so zhodným začiatkom koncertov o 19:00hod.
Hosťom na ich koncertoch bude ďalšia česká rocková stálica skupina Škwor.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife