ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Baz Luhrmann možno natočí Veľkého Gatsbyho v 3D

10.01.2011   zdroj: SITA

späť späť

Austrálsky režisér Baz Luhrmann možno nakrúti novú adaptáciu románu Veľký Gatsby (1925) v 3D formáte, ešte sa však nerozhodol na sto percent. Magazínu Hollywood Reporter to prezradil v zákulisí diskusie o nových technológiách, ktorá sa konala na veľtrhu v Las Vegas. Tvorca filmového muzikálu Moulin Rouge (2001), romantickej tanečnej snímky Tanec v srdci (1992) či dobrodružnej romantickej drámy Austrália (2008) je vo všeobecnosti nadšený z nových postupov pri filmovaní. Na besede, počas ktorej spolu s režisérmi Oliverom Stoneom a Michaelom Mannom rozprávali o formáte Blu-ray, sa však okrem pochvalných slov ozvali aj jeho obavy z rizík využívania moderných technológií pri prerábaní starších filmov. Štyridsaťosemročný filmár ako príklad uviedol novú verziu oscarového Čarodejníka zo zeme Oz (1939), v ktorej je vidieť aj také detaily, ako laná držiace "lietajúce" opice.


Nad budúcnosťou kín sa zase zamyslel Oliver Stone. "Keď pozerám na svoje deti a priateľov, ako sledujú filmy na monitore počítača - so zapnutými svetlami, zatiaľ čo ich niečo ruší a oni sa snažia robiť viac vecí naraz - je to pre ľudí ako ja veľmi depresívne," vyjadril sa tvorca filmov Wall Street (1987) a pokračovania Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010). "Moja dcéra mala minule film v telefóne. Naozaj je to veľmi smutné. Akoby sme boli poslednými Mohykánmi," vyjadril svoje pocity analógiou k snímke z roku 1992, ktorej režisér Michael Mann sedel vedľa neho.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife