ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Taylor Swift je Umelkyňou roka 2010 podľa Entertainment Weekly

03.01.2011   zdroj: SITA

späť späť

Country-popová speváčka Taylor Swift je podľa magazínu Entertainment Weekly Umelkyňou roka 2010. Len 21-ročná rodáčka z pennsylvánskeho Wyomissingu si počas uplynulého roka na svoje konto pripísala debut na druhej priečke Billboardu pre singel Today Was a Fairytale, účinkovanie vo finančne úspešnom filme Valentín, štyri prestížne hudobné ceny Grammy aj neuveriteľný štart predaja tretieho štúdiového albumu Speak Now. Viac ako milión predaných hudobných nosičov (1 047 000, pozn. SITA) v prvom týždni podľa mnohých svedčí o tom, že pre tento rok "zachránila hudobný priemysel", no Swift týmto rečiam nevenuje pozornosť. "Píšem hudbu o svojom živote a láske a vzťahoch, a dúfam, že ľuďom sa páči dosť na to, aby si ju preniesli do svojho sveta a bola aj o ich životoch a láskach a vzťahoch," hovorí Swift, ktorá je najmladšou umelkyňou roka podľa Entertainment Weekly.

Za Taylor Swift sa umiestnil 39-ročný herec Jon Hamm, ktorý už niekoľko rokov žiari v hlavnej úlohe dramatického seriálu Mad Men (2007) - v roku 2010 si za stvárnenie Dona Drapera vyslúžil už tretiu nomináciu na Emmy a štvrtú nomináciu na Zlatý glóbus. Cenu Hollywoodskej asociácie zahraničných novinárov (HFPA) pritom v roku 2008 získal a v aktuálnom ročníku víťazov a víťazky vyhlásia 16. januára 2011. Okrem toho sa dva razy predstavil v zábavnej šou Saturday Night Live, zopakoval si hosťovanie v komediálnom seriáli 30 Rock (2006), zatancoval si počas udeľovania cien Emmy a zahral si agenta FBI v úspešnom kriminálnom filme Mesto Bena Afflecka. Nasleduje rapper Kanye West na trojke, štvorka patrí filmárovi Christopherovi Nolanovi a prvú päťku uzatvárajú deti zo seriálu Taká moderná rodinka.

 

World charts

Calvin Harris - Feels

hot 100 billboard

Taylor Swift - Look What You Made Me Do

UK singles chart

Sam Smith - Too Good At Goodbyes

Sk éter

Alle Farben & Janieck - Little Hollywood

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife