ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Discovery zrušilo špeciál o pitve Michaela Jacksona

03.01.2011   zdroj: SITA

späť späť

Televízna spoločnosť Discovery Networks International "na neurčito" odložila kontroverzné vysielanie špeciálu o pitve Michaela Jacksona. Ako na svojej webovej stránke informuje magazín Hollywood Reporter, pod petíciu proti tejto relácii sa v uplynulých dňoch podpísalo deväťtisíc fanúšikov a fanúšičiek zosnulého Kráľa popu. Televízny špeciál mal byť dokumentárnou rekonštrukciou pitvy Michaela Jacksona. "S ohľadom na budúcotýždňový začiatok súdneho procesu a žiadosť správcov pozostalosti Michaela Jacksona, sme plánované vysielanie medicínskeho dokumentárneho filmu o oficiálnej pitve Michaela Jacksona odložili na neurčito," uviedla televízna sieť v oficiálnom stanovisku.

Jeden z najpopulárnejších hudobníkov všetkých čias, legendárny Michael Jackson, zomrel 25. júna 2009 v Los Angeles vo veku 50 rokov po zlyhaní srdca. Prvotnou príčinou úmrtia Kráľa popu bola "akútna intoxikácia" anestetikami, no významne prispel aj účinok sedatív. Jeho úmrtie vyšetrovatelia klasifikovali ako neúmyselné zabitie, z ktorého obvinili osobného lekára speváka Conrada Murraya. Predbežné pojednávanie, ktoré by malo určiť, či proti nemu existuje dostatok dôkazov, je naplánované na 4. januára. Dokument mali v Európe a vo Veľkej Británii vysielať 13. januára.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife