ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Ohňostroj v Banskej Bystrici bude

31.12.2010   zdroj: radioone

späť späť

Ani v roku 2010 nezostane napokon Banská Bystrica bez koncoročného ohňostroja. Súčasťou silvestrovských osláv v Meste pod Urpínom malo byť, podľa rozhodnutia primátora Petra Gogolu, len vypúšťanie lampiónov šťastia, bez ohňostroja. Dôvodom takéhoto kroku boli úsporné opatrenia. Poslanec mestského zastupiteľstva a úspešný banskobystrický podnikateľ Jaroslav Kuracina sa však rozhodol ohňostroj zaplatiť z vlastných zdrojov.

„Som presvedčený, že je úplne prirodzené, ak som sa k takémuto kroku odhodlal ako mestský poslanec a zároveň podnikateľ, ktorému sa darí. Budem rád, ak k atraktívnemu programu silvestrovských osláv na Námestí SNP prispeje aj ohňostroj. Cieľom môjho rozhodnutia je, aby sa Banskobystričania na Silvestra dobre zabávali a v príjemnej atmosfére privítali Nový rok" , vysvetlil svoje rozhodnutie financovať v Banskej Bystrici silvestrovský ohňostroj z vlastných zdrojov poslanec Jaroslav Kuracina.

Náklady na ohňostroj sa pohybujú na úrovni cca 2 tis. eur. „Vítam rozhodnutie pána Jaroslava Kuracinu a vnímam ho ako dobrý príklad participácie voleného zástupcu a úspešného podnikateľa na dianí v meste", konštatuje primátor Peter Gogola.

Rozlúčka so starým rokom je v centre Mesta pod Urpínom naplánovaná od 21.00 h, na pódiu sa vystriedajú kapely Ploštín Punk a domáce skupiny Sto múch a Družina. Kapela Družina zároveň počas programu pokrstí svoj tretí album Neni dobre a krstným otcom bude primátor Peter Gogola.

Na koncoročné oslavy v diskorytme sa môžu od 22.00 h do 03.00 h tešiť aj na najväčšom banskobystrickom sídlisku Sásová.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife