ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Silvester v Banskej Bystrici. Bez ohňostroja

21.12.2010   zdroj: radioone

späť späť

Prvýkrát v ponovembrovej histórii budú silvestrovské oslavy na Námestí SNP v Banskej Bystrici bez ohňostroja. Mesto tým ušetrí cca 3 tisíc eur. Program rozlúčky so starým rokom sa začne o 21.00 h vystúpením kapely Ploštín Punk. PKO Banská Bystrica ako organizátor podujatia vsadil tento rok na domácich interpretov, v programe vystúpia aj banskobystrické skupiny Sto múch a Družina.

„Teším sa, že novoročný prípitok absolvujem v spoločnosti ľadových medveďov - banskobystrických otužilcov. Kulisu budú dotvárať ľadové sochy a verím, že dve stovky balónov šťastia, ktoré Banskobystričania vypustia k oblohe, prinesú nášmu mestu úspech v roku 2011", konštatuje novozvolený primátor Banskej Bystrice Peter Gogola.

Silvester 2010 bude v centre Banskej Bystrice polhodinu po polnoci pokračovať diskotékou. Moderátorom večera bude zabávač Ján Snopko. Nový rok budú už tradične vítať aj na najväčšom banskobystrickom sídlisku Sásová, kde je zábava v diskorytme naplánovaná od 22.00 h a končiť by sa mala tri hodiny po polnoci.

Z finančného hľadiska budú koncoročné oslavy Mesto Banská Bystrica stáť cca 17 tisíc eur. Primátor Peter Gogola sa v rámci šetrenia rozhodol z dramaturgie vynechať ohňostroj a zahraničných interpretov nahradiť domácimi kapelami, čím sa dosiahla úspora cca 3 800 eur.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife