ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Lady Gaga musela opäť presunúť koncert v Paríži

20.12.2010   zdroj: SITA

späť späť

Americkej speváčke Lady Gaga sa vo Francúzsku veľmi nedarí. Jej parížske koncerty museli byť už dvakrát z rozličných dôvodov presunuté na neskôr. Najskôr sa jej dve vystúpenia naplánované na 22. a 23. októbra museli presunúť pre celoštátny štrajk namierený proti plánovanej dôchodkovej reforme francúzskej vlády. Jeden z týchto koncertov sa mal uskutočniť v nedeľu 19. decembra, no nakoniec ho pre sneh museli odvolať. Úrady totiž zakázali veľkým nákladným autám prejsť cez región Île-de-France, ktorého súčasťou je aj Paríž. Kamióny s technikou sa preto nemohli dostať na miesto vystúpenia načas, uviedli na svojej webovej stránke organizátori koncertu. Pondelkový koncert by sa mal konať podľa plánu a predpokladá sa, že zrušené vystúpenie by sa malo uskutočniť v utorok.


Lady Gaga na Twitteri uviedla, že úrady nevpustili do Paríža ani jedno z 28 nákladných áut, ktoré viezli príslušenstvo potrebné na jej technicky náročné vystúpenia. Uviedla, že chcela, aby sa jej vystúpenia konali aj bez spomínaného príslušenstva, no dokonca aj technika bola zablokovaná. "Som rozzúrená a zničená. Bolo to nefér voči mojim fanúšikom a voči mne," uviedla 24-ročná speváčka. Lady Gaga tiež napísala, že dvoch z jej zamestnancov zatkli pri pokuse dostať sa do Paríža.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife