ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

3D remake filmu TRON uvidia Bystričania prví na svete!

16.12.2010   zdroj: bbonline.sk   VIDEO

späť späť

V roku 1982 sa Jeff Bridges prvýkrát predstavil ako Flynn v snímke TRON. Už vtedy išlo o priekopnícky film, ktorý prinášal dovtedy nevídané počítačové animácie a vizuálne efekty pretkané množstvom akčných scén. Pokračovaním tohto snímku je aktuálna novinka filmových štúdií Disney TRON: DEDIČTVO. Svojej tradícii zostáva TRON verný a aj v 21. storočí ponúkne jedinečný zážitok. Tvorcovia vsadili na plnohodnotné a novátorské využitie 3D technológie. Už v októbri si mohli aj banskobystrickí diváci multikina Europa Cinemas vychutnať 23 minútovú ukážku z tohto filmu. A i keď na plátna slovenských kín sa dostane až 6. januára, Europa Cinemas ho uvedie v rámci svojej štvrtkovej BEST OF PARTY v svetovej predpremiére, keďže tá oficiálna je na programe až o deň neskôr.
Film TRON: Dedičstvo v sebe spája tie najdokonalejšie filmové technológie súčasnosti, vrátane využitia kamier, ktoré sú ešte pokročilejšie, ako kamery použité pri nakrúcaní filmu Avatar. Prirodzeným spôsobom tak bolo pri nakrúcaní možné kombinovať počítačovú grafiku a klasické kulisy.
S takouto technológiou v rukách talentovaných a tvorivých dizajnérov a vizionárskych filmových tvorcov predstavuje TRON: Dedičstvo to najmodernejšie v oblasti dizajnu a vizuálnych efektov, podporené najnovšími stereoskopickými (3D) technológiami. Vo filme sa spájajú hrané scény s fotorealistickou počítačovou animáciou spôsobmi, o akých bolo v minulosti možné len snívať.
Sountrack k filmu nahrala skupina Daft Punk, ktorej tvorba sa inšpirovala práve pôvodnou snímkou TRON a preto mali jej členovia veľký záujem na novom filme spolupracovať.
V centre tohto dobrodružného príbehu je príbeh otca a syna, ktorý i v kyberpriestore funguje úplne rovnako ako v skutočnom svete: Sam Flynn (Garrett Hedlund), dvadsaťsedem ročný rebel, je prenasledovaný tajuplným zmiznutím svojho otca, Kevina Flynna (držiteľ Oscara a Zlatého glóbusu Jeff Bridges), muža, ktorý kedysi patril medzi popredných svetových vizionárov.
Keď Sam začne pátrať po pôvode podivného signálu, ktorý je vyslaný z dávno zatvorenej počítačovej herne Flynn's Arcade - signálu, ktorý mohol poslať len jeho otec - ocitne sa v digitálnom svete, v ktorom je jeho otec už dvadsať rokov uväznený. S pomocou odvážnej bojovníčky Quorry (Olivia Wilde) sa otec a syn spoločne vydávajú na smrteľne nebezpečnú cestu po vizuálne úchvatnom digitálnom svete, ktorý stvoril sám Kevin, a ktorý sa rozvinul natoľko, že je plný dosiaľ nevidených dopravných prostriedkov, zbraní, miest a žije v ňom aj nemilosrdný zloduch, ktorý sa nezastaví pred ničím, len aby im zabránil v úteku.
Predpremiéru v banskobystrickom multikine Europa Cinemas muselo povoliť samotné produkčné štúdio Buena Vista v USA. Vzhľadom na svetovú premiéru musí multikino prijať aj mimoriadne bezpečnostné opatrenia v súvislosti s narábaním s kópiou filmu, aby nedošlo k možnému zneužitiu.
Nenechajte si ujsť možnosť vidieť TRON: Dedičstvo, ako prví na svete! A to už tento štvrtok v rámci BEST OF PARTY v Europa Cinemas.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife