ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Black Eyed Peas dobyli britský rebríček s ďalším singlom

13.12.2010   zdroj: SITA

späť späť

Americká popová skupina Black Eyed Peas sa s hitom The Time (Dirty Bit) dostala na vrchol britského singlového rebríčka. Na čelo sa im podarilo dostať s piatou skladbou kariéry, keď v minulosti mali na jednotke piesne Where Is the Love?, Boom Boom Pow, I Gotta Feeling a Meet Me Halfway. Posledné tri hity pochádzajú z ich úspešného albumu The E.N.D. (2009). Novinka The Time (Dirty Bit) sa nachádza na čerstvom albume Black Eyed Peas s názvom The Beginning (2010).

Na druhej priečke štartuje v UK Charte iba 10-ročná speváčka Willow so skladbou Whip My Hair. Willow je dcérou hollywoodskej hereckej dvojice Willa Smitha a jeho manželky Jady Pinkett Smith. S otcom si zahrala napríklad vo filme Som legenda (2007). Willow rozbehla kariéru speváčky podpísaním zmluvy s vydavateľstvom Roc Nation, ktoré riadi rapper Jay-Z. Prostredníctvom Roc Nation by v roku 2011 mala vydať debutový štúdiový album. Z dvojky na trojku klesla v rebríčku speváčka Ellie Goulding so skladbou Your Song. Tá je coververziou 40 rokov starej balady Eltona Johna a čoskoro 24-ročná Goulding s ňou uspela najmä preto, že pieseň v jej podaní použili v reklame. Ďalšie dve priečky patria barbadoskej hviezde Rihanne. Na štvorke má hit What's My Name? a na päťke skladbu Only Girl (In The World). Dvadsaťdvaročná speváčka má v Top 10 dokonca aj tretiu skladbu. Na sedmičke sa totiž nachádza pieseň Who's That Chick, pod ktorou je okrem Rihanny podpísaný francúzsky hudobník David Guetta.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife