ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Black Eyed Peas dobyli britský rebríček s ďalším singlom

13.12.2010   zdroj: SITA

späť späť

Americká popová skupina Black Eyed Peas sa s hitom The Time (Dirty Bit) dostala na vrchol britského singlového rebríčka. Na čelo sa im podarilo dostať s piatou skladbou kariéry, keď v minulosti mali na jednotke piesne Where Is the Love?, Boom Boom Pow, I Gotta Feeling a Meet Me Halfway. Posledné tri hity pochádzajú z ich úspešného albumu The E.N.D. (2009). Novinka The Time (Dirty Bit) sa nachádza na čerstvom albume Black Eyed Peas s názvom The Beginning (2010).

Na druhej priečke štartuje v UK Charte iba 10-ročná speváčka Willow so skladbou Whip My Hair. Willow je dcérou hollywoodskej hereckej dvojice Willa Smitha a jeho manželky Jady Pinkett Smith. S otcom si zahrala napríklad vo filme Som legenda (2007). Willow rozbehla kariéru speváčky podpísaním zmluvy s vydavateľstvom Roc Nation, ktoré riadi rapper Jay-Z. Prostredníctvom Roc Nation by v roku 2011 mala vydať debutový štúdiový album. Z dvojky na trojku klesla v rebríčku speváčka Ellie Goulding so skladbou Your Song. Tá je coververziou 40 rokov starej balady Eltona Johna a čoskoro 24-ročná Goulding s ňou uspela najmä preto, že pieseň v jej podaní použili v reklame. Ďalšie dve priečky patria barbadoskej hviezde Rihanne. Na štvorke má hit What's My Name? a na päťke skladbu Only Girl (In The World). Dvadsaťdvaročná speváčka má v Top 10 dokonca aj tretiu skladbu. Na sedmičke sa totiž nachádza pieseň Who's That Chick, pod ktorou je okrem Rihanny podpísaný francúzsky hudobník David Guetta.

 

World charts

Maroon 5 - Girls Like You ft. Cardi B

hot 100 billboard

Cardi B, Bad Bunny & J Balvin - I Like It

UK singles chart

Baddiel, Skinner & The Lightning Seeds – Three Lions

Sk éter

David Guetta & Sia - Flames

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife