ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Hymna Farmár hľadá ženu vychádza na CD

08.12.2010   zdroj: publique.sk   VIDEO

späť späť

Peter Cmorik, Oľga Záblacká, Janko Kuric i Peter Kuko Hrivňák spievajú na novom CD Strana A, ktoré sa v týchto dňoch objavilo na pultoch predajní s hudbou. Spolu so spevom frontmana skupiny Horkýže Slíže tak disk ponúka celú paletu žánrov i hlasov. Album obsahuje 6 pesničiek, predáva sa za symbolických 5,50 eura.
Pilotnou pesničkou nového sólového projektu frontmana nitrianskych Horkýže Slíže bola hymna k televíznej šou Farmár hľadá ženu. Bláznivú dychovku si za pár týždňov na portáli youtube vypočulo už vyše 100-tisíc fanúšikov. Vďaka tomuto úletu vzniklo aj niekoľko nových skladieb.
"Zvažovali sme, či vydáme pesničku Farmár ako singel alebo k nemu pridáme ešte zopár pesničiek. Rozhodli sme sa pre druhú variantu," vysvetľuje Peter Kuko Hrivňák. Po niekoľko rokov trvajúcej odmlke sa tu k spievaniu vrátila aj známa moderátorka Oľga Záblacká. Svojim výkonom prispel k úspešnému dielu aj spevák a víťaz Slovensko hľadá SuperStar Peter Cmorik, jeho pesnička má veľký potenciál stať sa rádiovým hitom. Do tretice dokazuje svoje kvality aj najznámejší vidiečan na Slovensku - Janko Kuric.
Nahrávalo sa od polovice októbra v štúdiu exponent v Hlohovci. Autorom hudby je Peter Sanchez Saniga, pesničky otextoval Peter Kuko Hrivňák. Nové CD obsahuje okrem hitu Farmár hľadá ženu aj ďalších 5 skladieb.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife