ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Speváčke Britney Spears sa zapáčila britská hudba

06.12.2010   zdroj: SITA

späť späť

Speváčka Britney Spears sa pri príprave nového albumu inšpirovala britskou hudbou. Ako informovala webová stránka bulvárneho plátku The Sun, Američanka na nahrávke spolupracuje s dubstepovým producentom prezývaným Rusko, do projektu zapojila aj producentské duo Chase & Status a hudobníka Labrintha. "Bola to náhoda, je to pre mňa veľká výzva," uviedol samotný Rusko. "Znie to viac britsky, ako by ste čakali, ale so štýlom typickým pre Britney. Ľudia budú prekvapení," povedala autorka textov Jessie J z Londýna, ktorá sa na albume Spears tiež podieľa.

Na nahrávke ďalej speváčka spolupracuje s renomovaným švédskym producentmi Maxom Martinom a americkým textárom Dr. Lukeom. Druhý menovaný je nominovaný na Grammy ako Producent roka za prácu s Adamom Lambertom, Katy Perry či Keshou. Producent Dr. Luke, občianskym menom Lukasz Gottwald, ešte koncom októbra povedal, že aj keď na nahrávke ešte nezačal pracovať, chce, aby bol na albume tvrdší zvuk, pričom by sa chcel zamerať na elektroniku. Novinka by mala vyjsť v marci budúceho roku.

Zatiaľ poslednou nahrávkou popovej princeznej je album Circus (2008), z ktorého speváčka v USA predala 1,7 milióna kópií. Debutovala s ním na prvom mieste v albumovom rebríčku Billboard 200 a na čelo sa dostala aj v singlovom rebríčku Billboard Hot 100, konkrétne so skladbou Womanizer. Vlani v novembri sa Spears pripomenula kompiláciou The Singles Collection (2009), z ktorej vyšiel úspešný singel 3.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife