ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Misha v Bratislave pokrstila album Ako nikdy predtým

02.12.2010   zdroj: SITA

späť späť

Speváčka Misha v stredu večer pokrstila svoj nový štúdiový album Ako nikdy predtým (2010). Nahrávku uviedla do života v bratislavskom klube Loft za pomoci tanečníkov zo skupiny Old School Brothers, ktorý prerazili víťazstvom v súťaži Slovensko má talent. Krst bol skutočne originálny a korešpondoval s názvom albumu. Profesionálni tanečníci ho totiž uviedli do života „roztancovaním", keď nad CD predviedli zopár tanečných kúskov. „Prajeme ti, aby CD bolo také úspešné, ako si ty," povedal jeden z členov formácie. Na pódiu bola počas slávnostného aktu i herečka Kristína Farkašová, ktorá poznamenala, že s Mishou nielen počas prípravy albumu trávila dosť času. Spájali ich podobné problémy a v ťažších časoch sa navzájom podporovali. Samotná Misha poďakovala producentovi väčšine skladieb z nahrávky Opakovi, ďalším členov formácie AMO Viktorovi Hazardovi a Moeovi, tiež svojej kapele a iným hudobníkom. V neposlednom rade poďakovala svojej rodine za to, že ju stále podporuje. Krst albumu speváčky sprevádzal aj jej koncert rozdelený na dve časti, na ktorom predstavila samozrejme aj nové piesne. S Robom Pappom si zaspievala dueto Uuuh z muzikálu Príbeh ulice.

Nahrávka Ako nikdy predtým vyšla v pondelok 15. novembra. Obsahuje dovedna 16 skladieb, pričom pieseň Krídla sa na albume nachádza v dvoch verziách. Na novinke rodáčky z Michaloviec je dosiaľ najviac slovenských piesní, anglický text má iba pätica skladieb - Blind Love, My Heart Is Crying, If, OSB You Can Do This a Close To You. V poslednej menovanej hosťuje newyorský rapper Nironic. Prvým singlom je pieseň Ako dlho sa to dá, album však obsahuje aj minuloročné single Krídla, Budeme alright (s hosťujúcim Richardom Müllerom) či spomenutý duet Uuuh s Robom Pappom. Speváčka album nahrávala takmer celý august a september v štúdiu ZION 5. Spolupracovala na ňom väčšinou so slovenskými hudobníkmi. Pod album sa však podpísali aj zahraniční hostia, popri Nironicovi to bol špičkový trubkár Lew Soloff.

Tridsaťpäťročná Misha má na svojom konte okrem spomínanej novinky ďalšie tri štúdiové albumy - Colors in My Life (2002), dvojalbum Misha (2004) a 13000krát (2007). Medzi jej najväčšie úspechy patrí víťazstvo v ankete Slávik. Misha v tejto ankete triumfovala dokonca dvakrát a to v roku 2003 a 2004. Počas svojej kariéry získala aj cenu OTO a Aurel. Medzi jej najznámejšie piesne patria skladby Náladu mi dvíhaš, Naozajstné, dobré, Barbecue, Čiarky, Spomalíme svet, Afrodiziakum alebo Čo s tým urobíš.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife