ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Z Potterovcov sú najväčší pracháči!

02.12.2010   zdroj: aktuality.sk

späť späť

Kariéru začali ako malé deti a peniaze za ich účinkovanie v jednotlivých dieloch Harryho Pottera pribúdali na účet ich rodičov.

Mávnutím prútika sme sa preniesli o desať rokov dozadu, veď prvý diel s názvom Harry Potter a kameň mudrcov mal premiéru ešte v roku 2001! Teraz sú z malých čarodejníkov, ktorí sa učili prvé zaklínadlá na škole v Rokforte najbohatší mladí ľudia v Británii!

V rebríčku si ľudia z magazínu Heat posvietili na všetkých umelcov z ostrovov, ktorí nedovŕšili 30 rokov. Predovšetkým vďaka sfilmovaniu diel spisovateľky J.K. Rowling sa trojica hercov Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Granger) a Rupert Grint (Ron Weasley) umiestnila na vrchole rebríčka zárobkov. Prvý menovaný dokonca tróni úplne najvyššie - na konte má 45,6 milióna britských libier!
Medzi nerozlučnú filmovú trojicu, ktorá ťahá za jeden povraz aj v súkromí, sa vopchala ďalšia talentovaná herečka, známa z filmov Láska nebeská či Piráti z Karibiku - Keira Knightley (30,1 miliónov). Štíhla herečka sa rovnako ako Emma Watson môže pochváliť aj spoluprácou s niekoľkými módnymi značkami. Bronzová priečka patrí Emme Watson (20,6 mil.), ktorá popri „potterovkách" stihla už svoj hlas prepožičať niekoľkým postavičkám z rozprávok, spolupracovať so značkou Chanel a stať sa tvárou Burberry.

Daniel zase okrem stvárnenia hlavnej postavy bojovníka proti zlému lordovi Voldemortovi účinkuje v londýnskom divadle West End, ako aj na newyorskom Broadwayi.

Tretiemu z partie, ryšavému Rupertovi Grintovi, patrí v rebríčku top zárobkov 4. miesto. Ten na rozdiel od Emmy a Daniela účinkoval okrem HP len v niekoľkých menších filmoch. Prvú päťku uzatvára milovaný i nenávidený upír Edward Cullen, ktorého stvárnil Robert Pattinson. Partnerovi americkej kolegyne z Twilightu Kristen Stewart však už čoskoro pribudnú na konto ďalšie peniaze a okrem množstva hereckých ponúk skúša rozbehnúť aj hudobnú kariéru.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife