ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Reese Witherspoon má hviezdu na Chodníku slávy

02.12.2010   zdroj: SITA

späť späť

Na hollywoodskom Chodníku slávy pribudla v stredu ďalšia hviezda. Oscarovej herečke Reese Witherspoon odhalili hviezdu s poradovým číslom 2425. Na ceremónii v Los Angeles sa po jej boku zúčastnili aj jej rodičia a deti, jedenásťročná Ava a sedemročný Deacon, tiež jej priateľ Jim Toth a fotografom zapózovala aj s čivavou Bruiser, známou z filmu Pravá blondínka 1 a 2 (2001, 2003), kde 34-ročná herečka stvárnila hlavnú postavu. "Ani počas 462 miliónov rokov by mi nenapadlo, že sa mi toto stane. Myslela som si, že budem žiť v Tennessee ako doktorka," vyjadrila sa pre ET Online. "Mala som šťastie, že som dostala príležitosť robiť každý deň to, čo milujem. Je skvelé ísť do kina a na dve hodiny jednoducho uniknúť a snívať. Dúfam, že to isté poskytujú ľuďom aj moje filmy," dodala hviezda komédie Dievča na roztrhanie (2002).


Za svoju kariéru si zahrala v niekoľkých desiatkach filmov, okrem herečky je aj producentkou, podieľala sa napríklad na treťom diele Pravej blondínky (2009). Objavila sa aj v seriáli Priatelia (1994 - 2004), za postavu sestry Rachel ju v roku 2001 nominovali na American Comedy Award. V roku 2006 získala Oscara za stvárnenie hlavnej postavy vo filme Walk the Line, za ktorú ju ocenili aj Zlatým glóbusom. Zatiaľ posledný film, v ktorom si zahrala, by sa mal do slovenských kín dostať 17. februára 2011 pod názvom Ako vieš. Okrem nej sa v hlavných úlohách komédie predstavia Jack Nicholson, Owen Wilson a Paul Rudd.


V roku 2007 sa rozviedla s hercom Ryanom Philippom, s ktorým si zahrala vo filme Veľmi nebezpečné známosti (1999). S ďalším hereckým kolegom Jakeom Gyllenhaalom, s ktorým spolupracovala na trileri Unesený (2007), sa rozišla v roku 2009.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife