ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Producent Quincy Jones nepodceňuje Kanyeho Westa

30.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Legendárny americký producent Quincy Jones na svojej oficiálnej webovej stránke zverejnil vyhlásenie, ktorým poopravil nepresné výroky zverejnené v médiách týkajúce sa hudobníka Kanyeho Westa. Producent, známy dlhoročnou prácou s Michaelom Jacksonom, mal Westa označiť ako človeka, ktorý nie je nič viac než raper. Vo vyhlásení však uviedol, že tieto slová boli vytrhnuté z kontextu. "Bol by som rád, ak by ľudia nevytrhávali moje komentáre z kontextu len preto, aby mali článok," povedal 77-ročný Jones. "Voči môjmu malému bratovi Kanyemu a tomu, čo dosiahol počas krátkej kariéry necítim nič iné, než rešpekt. Som zvedavý, ako bude napredovať," pokračoval producent. Kontroverzia ohľadom Quincyho Jonesa a jeho názoru na Westa začala po tom, čo producent poskytol rozhovor pre stránku usmagazine.com, v ktorom odmietol prirovnať producentské úspechy Westa k tým svojim. V časti článku boli nasledujúce citácie: "Skladal pre symfonický orchester ? Skladal pre džezový orchester ? Ale no tak, je to iba raper. Nedá sa to porovnávať. Strávil som 28 rokov tým, že som sa len učil. Jednoducho to nie je to isté," uvádza sa v článku na usmagazine.com.


Kanye West vydal v pondelok 22. novembra nový štúdiový album s názvom My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010). Podľa predbežných informácií sa z tejto nahrávky predalo počas úvodného týždňa len v USA viac ako pol milióna kópií. Okrem komerčného úspechu sprevádzajú novinku 33-ročného muzikanta aj chvály od kritikov. Na stránke Metacritic.com dostal album hodnotenie 94 zo 100, čo nahrávku zaraďuje medzi tri najlepšie albumy roka. Maximálny možný počet bodov mu dal aj časopis Rolling Stone, denník The Independent i kritický online magazín Pitchfork Media. Pre Westa je My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010) piatym štúdiovým albumom. Vydal z neho už tri single - Power, Runaway a Monster.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife