ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Hex pokrstí nový album Ty a ja na Lomnickom štíte už v sobotu

29.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Nový album Ty a ja pokrstí skupina Hex už v sobotu počas improvizovaného koncertu na Lomnickom štíte. Fanúšikovia bratislavskej skupiny majú možnosť stiahnuť si album z internetu už teraz, do kamenných obchodov by sa CD malo dostať začiatkom decembra.

Siedmy štúdiový album je výsledkom takmer dvojročnej spolupráce štvorice Ďuďo, Fefe, Yxo a Tybyke. „Chceli sme, aby každá nová pesnička obstála a myslím, že sa to aj podarilo," vyjadril sa o piesňach, ktoré vyšli štyri roky od vydania albumu Nikdy nebolo lepšie, spevák Ďuďo. Podľa jeho slov však vznik jednotlivých skladieb nebol jednoduchý. „Jednu sme menili dvakrát ale veľmi dôkladne. Najprv znela ako Slobodná Európa, potom ako U2 a dnes znie asi ako Duran Duran," povedal. Gitarista Fefe, ktorý sa tradične postaral o slová piesní, pripustil, že keďže je skupina na scéne už viac ako dvadsať rokov, ani písanie textov nie je ľahké. „Nemáme veľa možností. Buď sa budeme hrať na intelektuálov a spievať o tom, ako zachrániť svet, to som však nikdy nemal rád, alebo potom zostávajú ešte témy láska, alkohol a žúrovanie, ale aj pri nich hrozí, že sa vyčerpajú," uviedol.

Na albume, ktorý si záujemcovia môžu stiahnuť zo stránok www.hudba.zoznam.sk, sa nachádzajú aj výsledky spolupráce s inými slovenskými hudobníkmi, napríklad dueto Prepadlisko s Janou Kirschner, pesnička Nekonečný príbeh, ktorá vznikla spolu s českým Čechomorom alebo skladba Dýchaj, dýchaj s raperom Vecom. Stiahnutím si albumu majú fanúšikovia tiež možnosť zapojiť sa do súťaže o gitaru s podpismi všetkých štyroch členov skupiny, informácie o podmienkach sú dostupné na spomínanej stránke.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife