ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Sú známe náhradné termíny koncertov Zuzany Smatanovej

23.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Speváčka Zuzana Smatanová zverejnila termíny náhradných vystúpení v štyroch slovenských mestách, ktoré musela preložiť pre zápal hrtana. V Košiciach sa päťnásobná držiteľka ocenenia Slávik ukáže v stredu 8. decembra, v nedeľu 12. decembra vystúpi v Michalovciach, v pondelok 13. decembra v Bardejove a v stredu 15. decembra v Banskej Bystrici. Všetky ostatné plánované koncerty ostávajú bezo zmien.

Gemini JOJ tour Zuzany Smatanovej teda odštartuje 28. novembra v Púchove. Turné bude pokračovať v Bratislave (2. decembra), Martine (3. decembra), Poprade (4. decembra) a v ďalších spomenutých mestách. Speváčka na ňom predstaví svoj aktuálny album Gemini (2009), ale samozrejme aj staršiu tvorbu. Bude to pre ňu prvá šnúra týchto rozmerov po troch rokoch. Vôbec po prvý raz sa Smatanová predstaví aj ako klaviristka. Rodáčka z obce Súľov-Hradná sľubuje na turné novú vizuálnu šou so svojimi videoklipmi, pričom okrem najväčších hitov zaznejú aj menej známe kúsky. "Budú tam špeciálne vyrobené projekcie, napríklad na pesničku Stačí si priať, taktiež zábery z pódia," uviedla v októbrovom rozhovore pre agentúru SITA Smatanová. Ako hostia na koncertoch vystúpia Peter Cmorik, Adam Ďurica a Bystrík. Prvý menovaný si so speváčkou zaspieva dueto Čo má prísť, príde.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife