ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Eminem tvrdí, že trpel podobnou závislosťou ako Michael Jackson

19.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Eminem prirovnal svoju závislosť od liekov tej, ktorou trpel Michael Jackson. Raper sa v rozhovore pre časopis Rolling Stone priznal, že v čase najhoršej závislosti bral šesťdesiat až deväťdesiat tabletiek. Američan, ktorého album Relapse z roku 2009 bol inšpirovaný práve jeho bojom so závislosťou, uviedol, že prvýkrát začal brať lieky na spanie počas nakrúcania filmu 8. míľa v roku 2002. "Je to veľmi podobné tomu, čo som čítal o Michaelovi. Neviem presne, čo robil on, ale čítal som, že sa často budil uprostred noci a žiadal ďalšie pilulky. To je presne to, čo som robil aj ja," vyjadril sa 38-ročný Eminem.

Postupne sa však stal od liekov závislým a vytvoril si na ne vysokú toleranciu. Podľa vlastných slov, počas jeho turné v roku 2005 bol "nadrogovaný každú noc". "Bral som tak veľa tabletiek, že už som ich ani nebral preto, aby som sa nadrogoval. Bral som ich, aby som sa vrátil do normálneho stavu. Za deň som skonzumoval od 40 do 60 tabletiek vália. A vicodinu? Tak 20, 30. Každé ráno som sa zobudil, vzal som si extra silný vicodin, rovnako ako viackrát počas celého dňa. Keď sa blížil večer, začal som s jedným váliom, či dvoma, troma, štyrmi... Každú hodinu som si potom dal ešte ďalšie štyri či päť," uviedol. Po tom, ako sa dostal zo závislosti, sa Eminem tento rok opäť vrátil do Európy a odohral svoje prvé koncerty od roku 2005, kedy na starom kontinente vystúpil naposledy.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife