ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Pittovi ukradli v Maďarsku fotoaparát za vyše 20 000 eur

19.11.2010   zdroj: pravda.sk

späť späť

Americkému hercovi Bradovi Pittovi ukradli v Budapešti fotoaparát, ktorým zaznamenával nakrúcanie filmu režírovaného Angelinou Jolie, informoval maďarský bulvárny denník Bors.

Herec svoj zrkadlový digitálny fotoaparát značky Leica S2 počas nakrúcania na chvíľu položil na uzatvorenom priestranstve sídliska Józsefa Attilu. Keď sa vrátil, fotoaparát tam už nebol.

Pitt podľa Borsu používal v Budapešti niekoľko fotoaparátov; telo ukradnutého modelu stojí približne 18.600 eur, najlacnejší objektív k nemu vyjde na 3960 eur.

Podľa výpovede jedného z členov štábu bol herec po krádeži, ktorá sa stala ešte minulý týždeň, veľmi rozčúlený. Najviac ho hnevalo, že množstvo fotografií ešte nemal uložených v počítači, píše Bors.

Pre hviezdny pár pritom nejde o prvý nepríjemný incident. Nepravému mužovi totiž Angelina Jolie zaplatila za prenájom objektu, ktorý použila ako kulisu k niekoľkým scénam. Strážnik zdemolovaného domu si zverené peniaze nechal a prehýril ich. Keď sa na "pľaci" objavil majiteľ objektu, musela produkcia nájomné zaplatiť ešte raz a nečestný člen ochranky bol okamžite prepustený.

Americká herečka v Budapešti nakrúca ako režisérka svoj debutový film - ľúbostný príbeh, ktorého dej sa odohráva počas bosnianskej vojny v rokoch 1992-95. V maďarskej metropole je s ňou aj Pitt a ich šesť detí.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife