ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Koncert Zuzany Smatanovej v BB zrušený

19.11.2010   zdroj: sita

späť späť

Indisponovaná speváčka musela okrem koncertu v Michalovciach preložiť i ďalšie tri naplánované vystúpenia v Bardejove, Košiciach a v Banskej Bystrici.

Štart slovenského turné päťnásobnej držiteľky ocenenia Zlatý Slávik Zuzany Smatanovej určite nedopadol podľa predstáv speváčky. Už úvodný koncert v Michalovciach Smatanová neabsolvovala, pretože počas generálok a zvukovej skúšky na toto vystúpenie sa u nej naplno prejavil zápal hrtana. Zuzane odišiel hlas tak, že sa musela podrobiť lekárskemu vyšetreniu. V Michalovciach vystúpili aspoň hostia turné - Peter Cmorik, Adam Ďurica a Bystrík. Zuzana sa "polohlasne" svojim fanúšikom v Michalovciach osobne ospravedlnila, za čo si vyslúžila potlesk. Koncert v Michalovciach i ďalšie tri naplánované vystúpenia v Bardejove, Košiciach a v Banskej Bystrici sú preložené a uskutočnia sa v náhradných termínoch, ktoré organizátori turné čoskoro zverejnia. "Mrzí ma, že musíme niekoľko koncertov prekladať, ale chcem svojim fanúšikom dopriať plnohodnotný zážitok. Spievanie na playback neprichádza do úvahy," uviedla 26-ročná Smatanová.

Gemini JOJ tour Zuzany Smatanovej tak odštartuje 28. novembra v Púchove. Turné bude pokračovať v Bratislave (2. decembra), Martine (3. decembra) a Poprade (4. decembra). Speváčka na ňom predstaví svoj aktuálny album Gemini (2009), ale samozrejme aj staršiu tvorbu. Bude to pre ňu prvá šnúra týchto rozmerov po troch rokoch. Vôbec po prvý raz sa Smatanová dostane k slovu aj ako klaviristka. Rodáčka z obce Súľov-Hradná sľubuje na turné novú vizuálnu šou so svojimi videoklipmi, pričom okrem najväčších hitov zaznejú aj menej známe kúsky. "Budú tam špeciálne vyrobené projekcie, napríklad na pesničku Stačí si priať, taktiež zábery z pódia".

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife