ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Christina Aguilera má hviezdu na Chodníku slávy

16.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Na hollywoodskom Chodníku slávy odhalili v pondelok hviezdu speváčke, tanečníčke a herečke Christine Aguilere. "Vždy som si ako malé dievča v Pittsburghu predstavovala, aké by to bolo prísť do Hollywoodu a presláviť sa," povedala fanúšikom. Hviezdu s poradovým číslom 2423 odhalili 15. novembra na slávnom Hollywood Boulevard len 9 dní pred americkou premiérou filmu Burlesque (2010) Stevea Antina, v ktorom si dvadsaťdeväťročná Aguilera zahrala po boku ďalšej svetoznámej speváčky Cher. Muzikál by mal mať slovenskú premiéru 10. februára 2011.


Christine Aguilere, ktorá sa v máji stala vyslankyňou za boj proti hladu Svetového potravinového programu (WFP) Organizácie spojených národov (OSN), sa v posledných mesiacoch mení okrem profesionálneho života aj ten osobný. Rodáčka z New Yorku totiž v októbri oznámila, že už dlhšie nežije s manželom Jordanom Bratmanom, a krátko nato oznámila, že požiadala o rozvod. Speváčka a hudobný producent sa zoznámili v roku 2002 a zosobášili sa v novembri 2005. Majú spolu syna Maxa, ktorý v januári oslávi tretie narodeniny.


Obhajkyňa svadieb homosexuálov sa na hudobnej scéne začala presadzovať v roku 1998, keď naspievala pieseň Reflection pre animovaný film Mulan (1998). O rok neskôr vydala debutový eponymný album, ktorým si zabezpečila celosvetovú slávu. Nahrávka obsahovala hity ako Genie in a Bottle, What a Girl Wants, I Turn To You alebo Come On Over Baby (All I Want Is You). Jej druhým albumom v angličtine bola vianočná kolekcia My Kind of Christmas (2000), po ktorej na trh uviedla provokatívnu štúdiovka Stripped (2002) s hitmi ako Dirrty, Beautiful, Fighter či The Voice Within. Aquilera, ktorú v začiatkoch mnohé médiá stavali do pozície najväčšej konkurentky Britney Spears, sa dosiaľ prezentovala ešte dvoma štúdiovými nahrávkami - Back to Basics (2006) a Bionic (2010). S tou poslednou speváčka nezaznamenala výraznejší komerčný úspech a nezaujala ňou ani kritikov.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife