ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Zlomená Dara Rolins odletela s dcérou do USA

12.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Slovenská speváčka Dara Rolins žijúca v Českej republike sa rozhodla riešiť osobné problémy odchodom do zahraničia. Po niekoľkomesačnom trestnom stíhaní za to, že pod kolesami jej auta v júni zahynul 63-ročný motocyklista a čerstvom odhalení nevery bývalého priateľa a otca jej dcéry Matěja Homolu sa rozhodla aj s dvojročnou Laurou odletieť do Los Angeles za kamarátkou. Ako informovala webová stránka www.topky.sk, speváčka si kúpila len jednosmernú letenku a ani jej manažérka Eva Skállová nevie, kedy sa Rolins plánuje vrátiť. "Pre mňa je to celé tiež komplikované a náročné," priznala. "Ako kamarátka, žena a mama však Daru úplne chápem. Držím jej veľmi palce. Myslím, že pre seba a svoju dcérku urobila to najlepšie," dodala Skállová.

Ako ďalej informovala webová stránka, Rolins mala na najbližšie obdobie naplánované veľké množstvo aktivít, všetky však zrušila. Okrem iného len pred niekoľkými dňami rozbehla obchod s vlastnou značkou nábytku, 27. novembra tiež mala moderovať Českého Slavíka.

Vzťah Dary Rolins a Matěja Homolu, na ktorého médiá zaostrujú pozornosť už od doby, keď sa po boku známej speváčky začal objavovať, prechádzal krízou už na jeseň roku 2008. Vtedy lásku dokázali vzkriesiť, po opakovaných pokusoch vzťah obnoviť sa však rozhodli žiť oddelene. Začiatkom týždňa sa v médiách objavili fotografie, na ktorých je Homola zachytený v spoločnosti milenky v dodávke. Hudobník, ktorý s manažérkou pražského rádia udržiava údajne vzťah už štyri mesiace, sa k afére aj oficiálne priznal, z jeho strany išlo vraj o jednorazový skrat. "Zradil som vzťah, takže poškodená je Dara. To ma mrzí najviac, úprimne. Z aféry a z toho, že sa v tom vŕta verejnosť nadšený nie som, mala by to byť naša súkromná vec, ale čas nevrátim, nič nenapravím, prijímam všetky následky. Viem, s kým som žil," uviedol v rozhovore pre webovú stránku iDNES.cz muzikant.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife