ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Cmorik bude 26. novembra rapovať, Smatanová predvedie beatbox

12.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

V priamom prenose galaprogramu Slávik 2010 sa známe slovenské popové hviezdy predstavia v netradičných polohách. Zuzana Smatanová, Kristina a Peter Cmorik sa totiž stavili, že po prekonaní hranice 50-tisíc hlasov, doručených do hlasovania akýmkoľvek spôsobom do 11. novembra, vykonajú niečo, čo by od nich nikto nečakal. Zuzana Smatanová tak predvedie beatbox a spevák Peter Cmorik sľúbil, že v priamom prenose zarapuje. Do stávky sa zapojila aj Kristína, ktorá bude netradične blondínku.


Hlasovanie v rámci 13. ročníka speváckej ankety Slávik odštartovali 13. októbra. Anketa o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby trvala až do 11. novembra. Odovzdať hlas svojmu favoritovi však budú môcť ľudia aj počas priameho prenosu v piatok 26. novembra. Slávnostný ceremoniál sa bude konať v bratislavskej Starej tržnici. Svoje minuloročné prvenstvo v hlavných kategóriách budú obhajovať Peter Cmorik, Zuzana Smatanová a skupina Desmod. Počas deväťdesiatich minút vystúpi na dvoch scénach viac ako päťdesiat účinkujúcich vrátane spomenutých obhajcov prvenstiev v troch hlavných kategóriách. Anketu Slávik 2010 vyhlásili v troch hlavných kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem toho budú dekorovaní aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik pre najvysielanejšieho domáceho interpreta. Partnerský denník Slávika opäť vyhlasuje anketu o Hit roka 2010 a jeden z partnerských portálov po prvý raz anketu o najlepšiu webovú stránku interpreta.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife