ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Režisér Mužov, ktorí nenávidia ženy spochybňuje americký remake

11.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Dánsky režisér filmovej adaptácie švédskej knihy Muži, ktorí nenávidia ženy (2009) spochybňuje zmysel americkej verzie filmu. "Zdá sa, že remake vyvolal hnev dokonca aj v Hollywoode," povedal Niels Arden Oplev v rozhovore pre webový portál Word and Film. V úlohách, ktoré v origináli stvárnili Mikael Nyqvist a Noomi Rapace, by sa v americkej verzii mali predstaviť Daniel Craig (Casino Royale, 2006) a Rooney Mara, ktorá hrala v nedávnej filmovej novinke Sociálna sieť. Film režiséra Davida Finchera (Klub bitkárov, 1999, Sociálna sieť, 2010) momentálne nakrúcajú v Štokholme a do amerických kín by sa mal dostať v decembri budúceho roka.


Podľa Word and Film sa režisér švédskej verzie obáva, že mladá herečka zatieni výkon Noomi Rapace, pôvodnej predstaviteľky hackerky Lisbeth Salander. "Dúfam, že bude nominovaná na Oscara," vyhlásil o Rapace dánsky režisér. Švédsky film zarobil vo Veľkej Británii už 2,2 milióna libier (viac ako 2,5 milióna eur) a v Amerike viac ako 10 miliónov dolárov (v prepočte 7,3 milióna eur). Druhý film zo série Dievča, ktoré sa hralo s ohňom, uviedli do kín v auguste a tretí, natočený podľa knihy Vzdušný zámok, ktorý vybuchol, by mali uviesť budúci mesiac.


Autor predlôh - trilógie Millennium Stieg Larsson zomrel na infarkt v novembri 2004 vo veku 50 rokov, päť mesiacov pred vydaním prvej knihy.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife