ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Peter Bič Project v rádiu ONE BB

10.11.2010   zdroj: peterbicproject.com   VIDEO

späť späť

Krst albumu zostavy hudobníkov nominovaných pod značku Peter Bič Project sa niesol v znamení kávy, o čo sa postaral krstný otec Ján Sabol. Partia okolo gitaristu Petra Biča vydala CD v máji. Letný festivalový čas využila kapela na koncertovanie a prípravu aktuálneho jesenného turné v desiatich slovenských mestách. Koncertnú šnúru odštartovali „bičovci" v košickom Malbo Café, kde si pozvali priateľov a fanúšikov na slávnostný krst albumu.
Peter Bič zveril honor krstného otca režisérovi klipov k singlom Dážď a Chceme to Jánovi Sabolovi, ktorý si pri originálnom prianí pomohol vreckom kávy. „Keď strihám klip, počujem pieseň aj stokrát. Ak sa mi ani po toľkom prehrávaní neopočúva, znamená to, že je naozaj dobrá. V tejto súvislosti môžem povedať len toľko, že skladby od Peter Bič Project môžem počúvať bez prestávky. Tento album chcem pokrstiť kávou preto, aby si ho vypočulo minimálne toľko ľudí, koľko kávy vypijeme my dvaja s Petrom," krstil s úsmevom na perách Ján Sabol. Z jeho slov je jasné, že pozitívny vzťah ku káve má aj Peter Bič.

Spolupráca dua Peter Bič - Ján Sabol sa premietla aj do vizuálnej produkcie, ktorej výsledkom sú klipy k skladbe Dážď a horúca novinka k singlu Chceme to. Príjemnú popovú vec vyšperkoval svojím tanečným umením spevák Ivo Bič.
Prioritou Peter Bič Projekt je aktuálne turné, počas ktorého sa predstaví v desiatich slovenských mestách. Keďže na albume hosťujú tiež Peter Lipa, Rasťo Kopina z kapely Nocadeň, Martin Husovský z Komajoty, Jano Spišák z Dilemmy, Peter Cmorik, či Andy Ďurica zo Stereo, ktorý si zaspieval aj na krste, bude zaujímavým bonusom pre návštevníkov koncertov sledovať ako s interpretáciou skladieb naložia dvaja výborní kmeňoví speváci kapely Dáška Kostovčík a Ivo Bič.

Aktuálny hit formácie Peter Bič Projekt „Chceme to" má už aj obrazovú podobu. Svižné tanečné video ku skladbe nakrútil režisér Ján S. Sabol.

Gitarista Peter Bič využil trojmesačnú pauzu v koncertovaní materskej skupiny IMT Smile a vyráža na turné s vlastnou skupinou Peter Bič Projekt. Na koncertoch, ktoré ich čakajú v priebehu októbra až decembra, budú hrať predovšetkým skladby z tohtoročného debutového albumu združenia Peter Bič Projekt, chýbať tak medzi nimi nebude skladba „Dážď" ani najnovší singel „Chceme to".
Zatiaľ čo v pesničke „Dážď" dal Peter Bič priestor speváčke Dáške Kostovčik, v novinke „Chceme to" zažiaril aj Petrov bratranec Ivo Bič, a to nielen ako spevák, ale aj ako tanečník.

Kompletnú zostavu skupiny Peter Bič Projekt, vrátane tancujúceho Iva Biča, môžete vidieť naživo, už zajtra 11. októbra v Banskej Bystrici, v Klube 77.


Termíny turné Peter Bič Project:

13.10. - Malbo Caffé, Košice KRST ALBUMU
15.10. - Plaza Beach Solivar, Prešov
29.10. - Zebra Music Pub, Košice
05.11. - Tiffany Café, Prešov
06.11. - Holičstvo club, Svidnik
11.11. - Klub77, Banská Bystrica
12.11. - Hlava22, Bratislava
13.11. - Blue Note, N.M.n.Váhom
17.11. - Route66, Liptovský Mikuláš
04.12. - Caffe Barrique, Michalovce
www.peterbicproject.com

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife