ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Lindsay Lohan si chce otvoriť vlastné odvykacie centrum

09.11.2010   zdroj: SITA

späť späť

Lindsay Lohan si chce otvoriť vlastné odvykacie centrum pre mladých problémových ľudí. Rozhodla sa tak na základe svojho pobytu v Betty Ford Center v Kalifornii. Informáciu v pondelok zverejnila jej matka Dina.


Americká herečka sa momentálne lieči v zdravotníckom zariadení na liečbu závislostí na juhu Kalifornie, ktoré je známe poskytovaním pomoci celebritám. Po tom, ako mala v septembri pozitívny test na drogy, nastúpila dobrovoľne už na svoje piate liečenie za tri roky. V kalifornskom centre by mala byť až do začiatku januára budúceho roku.


Matka 24-ročnej hviezdy Dina povedala v pondelňajšej rannej šou stanice NBC, že dúfa, že tentoraz to bude iné. "Berieme to, ako príde, závislosť je ťažká vec. Neviem, nemám krištáľovú guľu," priznala a priblížila zámer svojej dcéry: "Chcela by otvoriť svoje vlastné stredisko, pomáhať ostatným deťom." Pobyt mladej celebrity v centre Betty Ford jej podľa nej zmenil život. Je teraz "šťastná, uvoľnená, jednoducho iná osoba," opísala svoju dcéru Dina Lohan a prezradila úmysel Lidsay vrátiť sa k filmu. "Miluje film, to je to, čo by chcela robiť," vyjadrila sa.


Filmová kariéra mladej herečky sa dostala do problémov pred troma rokmi, keď sa začali jej problémy s drogami a alkoholom. Viackrát skončila vo väzení, či v odvykacích zariadeniach.

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife