ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Zrekonštruovaná plaváreň v BB otvorená

04.11.2010   zdroj: one

späť späť

Komplexná rekonštrukcia krytej plavárne Štiavničky je dokončená. Slávnostné otvorenie moderného areálu sa uskutočnilo 3. novembra a plaváreň začne Banskobystričanom slúžiť už od soboty, 6. novembra 2010.
Základné vstupné do plavárne Štiavničky bude pre dospelého na úrovni 2,80 eura za hodinu, vrátane zvýhodnených balíčkov pre rôzne skupiny návštevníkov. Rekonštrukčné práce sa začali 1. júna 2009 a trvali 17 mesiacov. Originálnym riešením je teleso 50 metrového plaveckého bazéna z nehrdzavejúcej ocele od rakúskeho dodávateľa Berndorf a napätá hladina vody na úrovni horného okraja obvodových stien prepadajúca cez pozdĺžne mriežky. Nové sú detské bazény z nehrdzavejúcej ocele, tobogán, reštaurácia na poschodí a celé zázemie plavárne vrátane nových technológií v suteréne. Väčšina nových technológií je zabudovaná a skrytá pred zrakmi návštevníkov, ktorí tak vnímajú nové estetické interiéry plavárne Štiavničky.
Na budúci rok plánuje investor a prevádzkovateľ, BPM s.r.o., vybudovať nový saunový svet a rozšíriť parkovacie plochy. Po dohode so samosprávou bude môcť pokračovať projekt odstraňovania plaveckej negramotnosti detí i zvýhodnené programy pre športovcov a seniorov. Zaujímavosťou je, že 50 metrový plavecký bazén svojimi parametrami vyhovuje prísnym normám európskej plaveckej federácie FINA, vďaka čomu sa tam budú môcť konať medzinárodné plavecké súťaže.





World charts

Taylor Swift - Look What You Made Me Do

hot 100 billboard

Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar

UK singles chart

Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar

Sk éter

P!nk - What About Us

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife