ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Poďme povzbudiť Baranov proti Skalici za super cenu!

12.10.2010   zdroj: hc05.sk   VIDEO

späť späť

Hokejisti Banskej Bystrice dokázali v tejto sezóne aj s prebudovaným kádrom nadviazať na výsledky z minulej sezóny. Vtedy základnú časť ukončili na druhom mieste. V aktuálnej sezóne sa ich výborná fazóna prejavila na ešte lepšom postavení.
Barani v aktuálnom ročníku dosiahli spomedzi účastníkov Slovnaft extraligy najviac víťazstiev (11) a po pätnástich zápasoch im patrí prvá priečka s jednobodovým náskokom pred úradujúcim majstrom HC Košice. Tretí Slovan stráca na lídra osem bodov. Banskobystričania sa na čelo tabuľky vyšvihli po piatkovom zápase s Púchovom a vo vedúcej pozícii odštartovali aj 42. kalendárny týždeň po víťazstve v Trenčíne.
V piatok sa vedúce mužstvo Slovnaft Extraligy konečne predstaví na svojom ľade pred vlastnými priaznivcami. Banskobystričanom karta ide, hokej im chutí, takže čo ešte treba? Plný dom! Bude?
V pozícii vedúceho mužstva naši hokejisti v tejto sezóne na svojom ľade ešte nehrali. Príďte si to teda vychutnať. Vedenie banskobystrického klubu sa nazdáva, že vedúce postavenie tímu ako aj jeho výsledky tímu by mohli zapôsobiť ako magnet a pritiahnuť do hľadiska vyššiu návštevu, ktorá si vychutná atmosféru zápasu prvého s deviatym tímom tabuľky.
K tomu by mohli prispieť aj upravené ceny vstupeniek. Vstupenka do sektoru B stojí 1,5 € a do sektoru C, na státie, 1 €. Vedenie hokejového klubu vníma tento krok ako prejav vďaky za doterajšiu podporu fanúšikov a zároveň aj spôsob, ako prilákať na zimný štadión ďalších priaznivcov hokeja.
Klub pripravuje pre svojich fanúšikov ďalšie lákadlá. Už onedlho v spolupráci s aquaparkom v Turčianskych Tepliciach po predložení vstupenky zo zápasu Banskej Bystrice získajú jej priaznivci bonus v podobe zľavy resp. dlhšieho pobytu v aquaparku. Vstupenka bude kľúčom aj k ďalšej akcii, ktorú plánuje klub pod Urpínom. Vyžrebovaný majiteľ sa stane jeden deň súčasťou hokejového tímu HC ´05 a bude sa môcť detailne oboznámiť s fungovaním mužstva počas zápasového dňa od rozkorčuľovania, ďalších procesov až po návštevu večerného zápasu.

 

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife