ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Román pre mužov - fantastický premiérový víkend!

28.09.2010   zdroj: GARFIELDFILM

späť späť

Román pre mužov videlo v Čechách a na Slovensku viac ako 100.000 divákov za víkend!
Nová česká tragikomédia Román pre mužov režiséra Tomáša Bařinu podľa autorskej predlohy Michala Viewegha má za sebou fantastický premiérový víkend! Film bol do kín uvedený netradične v jeden distribučný termín (23.9.) v oboch krajinách, kde ho za prvý víkend videlo úctyhodných 106 635 divákov! V českých kinách bolo na film zvedavých 89 105 divákov a na Slovensku 17 530.
O celkovo najúspešnejší film uplynulého víkendu u nás sa postaralo 13 kópií, ktoré dal na Slovensku distribútor filmu Garfield Film do obehu. Majiteľku spoločnosti Denisu Biermannovú najviac potešil narastajúci trend divákov: „Od oficiálnej štvrtkovej distribučnej premiéry filmu sa diváci nabaľovali deň, čo deň o takmer jednu tretinu, takže zatiaľ bola najsilnejšou nedeľa. Dá sa teda povedať, že zaberá hlavne ústne podaná „reklama" každého, kto film videl - a to je pre tvorcov filmu najväčšie zadosťučinenie...".
Filmu Román pre mužov sa podarilo v počte divákov za otvárací víkend predbehnúť dokonca o viac ako polovicu aj megaúspešnú komédiu Ženy v pokušení a len tesne zaostal za ďalším českým filmom Kajínek.
Román pre mužov napísal najpredávanejší súčasný český autor Michal Viewegh po fenomenálnom úspechu adaptácie Románu pro ženy na plátnach kín (najnavštevovanejší film roka 2005).
Hlavné úlohy tragikomédie Román pre mužov predstavujú Miroslav Donutil, Táňa Pauhofová, Vanda Hybnerová a Miroslav Vladyka v úlohe troch súrodencov, ktorí prechádzajú zvláštnou, až fatálnou životnou skúškou.
Vo filme exceluje Miroslav Donutil, ale najmä Táňa Pauhofová určite prekvapí svojich početných priaznivcov v úplne netradičnej, doteraz nepoznanej hereckej polohe.





World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife