ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Deň hrania

23.09.2010   zdroj: vedeckahracka.sk

späť späť

My, ktorí sa radi hráme - a takých je nás určite väčšina - sa v sobotu 25. septembra 2010 budeme po prvýkrát v SR hrať v rámci Svetového dňa hrania (Worldwide Day of Play). Tým, že na rôznych miestach Slovenska sa budú pre vlastné potešenie, obohatenie a oddych hrať rôzne hry ľudia rôzneho veku kolektívne aj individuálne, chceme predovšetkým pripomenúť poslanie a dôležitosť hrania v živote detí i dospelých.
Dodnes sa zaregistrovalo 80 subjektov zo 74 miest a obcí SR - školy všetkých typov, múzeá, najmä však spontánne vytvorené kolektívy a jednotlivci.
Registrácia na http://denhrania.ic.cz/ končí 24. septembra 2010.
Na záver Dňa hrania vyhlásime víťaza súťaže o pôvodnú literárnu prácu akéhokoľvek druhu a žánru v slovenskom jazyku so zmysluplným obsahom s rozsahom max. 400 slov a s čo najväčším výskytom troch písmen „H R A" za sebou.
Banskobystrické občianske združenie Vedecká hračka presunie na tento deň svoj štáb na rozšírenú stálu interaktívnu výstavu VEDHRAČKA v Dome techniky ZSVTS v Banskej Bystrici, na ktorej sa návštevníci budú môcť pohrať aj s novými vedeckými hračkami z medzinárodnej súťaže Scientific Toy a novými hlavolamami, požičať si aj domov spoločenské hry a literatúru o ludonómii.
Hlavné hravé aktivity v Banskej Bystrici budú pod vedením členov občianskeho združenia Vedecká hračka v Europa SC: medzi optoklamami sa budú hrať spoločenské hry, skladať hlavolamy či magnetická skladačka, jazdiť na bezmotorovom autíčku, preháňať malé autíčka na diaľkové ovládanie a mladí účastníci Majstrovstiev sveta ROBOCUP 2010 v Singapure predvedú svoje roboty. Najmä však medzi očkoklamami bude výstavka vedeckých hračiek vytvorená z ukážok ostatných 5 putovných interaktívnych výstav vedeckých hračiek.

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife