ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Na Slovensko prichádza projekt Muzzaik...

06.09.2010   zdroj: mediazona.sk   VIDEO

späť späť

Muzzaik je houseový projekt DJ-ov a producentov Dannyho L. a Sullivana, ktorý bol vytvorený v roku 2002. Ideou spojenia dvoch talentovaných maďarských producentov bolo vytvorenie projektu, v ktorom sa budú realizovať ich spoločné hudobné vízie a nápady. Po krátkom čase dosiahli nielen domáci, ale aj medzinárodný úspech, spojený s pozitívnymi reakciami od najväčších mien hudobného biznisu.
Na začiatku kariéry bol ich sound viac deepový a temnejší. Za ostatné roky sa rozvinul do širšieho spektra housovej hudby. Ich cieľom je neustále vytvárať mimoriadnu muziku, bez ohľadu na to či je to deep, funky, tribal, alebo čosi viac nadupané. S ohľadom na ich zvuk a talent Muzzaik dostali príležitosť produkovať pre niektoré z najslávnejších hudobných značiek. Pracovali spolu s víťazom Grammy, Rogerom Sanchezom (vrátane mnohých releasov na jeho vydavateľstve Stealth Records), so šéfmi vydavateľstva Stereo Production Chus & Cheballos, dánskym DJ-om a producentom Noirom, s rezidentom klubu Pacha NY a producentom Exactom, Ultra Nate, Chabom, Tiger Stripes a mnohými inými. V roku 2006 ich track „You Can Turn Me On" dosiahol vysoké číslo v Billboard Hot Dance Club Play.
Ich produkcia dosiahla veľkú podporu takmer od každého DJ-a na svete. Stačí sa pozrieť na playlist a rebríčky mien ako Sanchez, Erick Morillo, Danny Tenaglia, The Swedish House Mafia, kde sa objavuje ich produkcia či už vo forme vlastných singlov, alebo remixov. Títo chalani však nie sú iba vyťaženými producentmi, ale rovnako radi vystupujú aj pred publikom, ktoré vedia výborne zabávať. Do každého zo svojich setov dávajú čosi zo seba a vytvárajú skvelé vibrácie na parkete. Množstvo domácich, ale aj medzinárodných bookingov na najznámejších festivaloch a v kluboch ako Turnmills v UK, The Sand v Holandsku, Pacha a Cocoon v Nemecku či na Ibize, a množstvo hraní v Paname, Mexiku, Slovinsku, Rumunsku, Rakúsku, Poľsku, Srbsku a na mnohých ďalších miestach sú dôkazom ich kvalít.

Na túto svetoznámu dvojicu DJ-ov sa môžete tešiť už 14. Septembra 2010, kedy svojím vystúpením podporia party s Davidom Guettom v open airi bratislavskej Incheby.

Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku..!

 

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife