ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Závislosti

11.06.2010   zdroj: ivana

späť späť

Nakoľko sa môj najobľúbenejší kolega Roman priznal k svojej závislosti, priznám farbu aj ja. Som závislá. Neuveriteľne, bezprostredne a asi navždy. Obrovské množstvo endorfínov vo mne vyvoláva jediné slovo, to slovo, ktoré pre mnohé ženy znamená viac ako si muži dokážu vôbec predstaviť - VÝPREDAJ.
Keď vidím vo výklade tých pár písmeniek poskladaných do druhého najkrajšieho slova na svete (prvé si nechám pre seba:), rozbúcha sa mi srdce, roztiahnu zreničky a moja peňaženka sa tresie, pretože vie, čo ju čaká.
Tričká, sukne, topánky, opasky, parfémy... to všetko na mňa hádže zvodný kukuč, ktorému nie a nie odolať a môj srdcový rytmus sa okamžite synchronizuje s pípaním pokladne.
Viem, že mnohé baby si povedia, som na tom rovnako, ale verte mi, u mňa je to vážne. Prvý krát som si to uvedomila, keď som odchádzala z nákupného centra, kde som si nič nekúpila. A tak som sa vrátila aspoň po zlacnené ponožky a hneď mi bolo ľahšie na srdci. Inak, nenosím ich, v teniskách sa zvliekajú...
A potom to dopadá tak, že mám doma veci ešte s visačkou, ktoré čakajú na svoju premiéru, ako spoločenské šaty za skvelú cenu, ktoré som o týždeň našla v čínskom za polovicu. Prípadne veci typu: „veď do toho ešte schudnem" - zatiaľ sa nestalo, ale stále dúfam, no čo, zabijem sa keď boli za 70% off?
Keď som začala fungovať sama, moja mánia sa rozšírila o potraviny a veci dennej spotreby, tak sa mi doma hromadia zlacnené leukoplasty, zbytočná kozmetika, mrazené výrobky kúpené v akcií, koreniny, ktoré asi nikdy nepoužijem, asi tona cestovín z týždňa keď istý reťazec uviedol týždeň talianskej kuchyne... a to, že sa pomaly stávam zberateľkou konzerv, ktoré nestíham konzumovať, radšej ani nebudem rozvádzať.
Od júla ma čaká samostatné bývanie a čoho sa vážne obávam je, že neodolám nakupovaniu bytových doplnkov, tak nech nebesá ochranujú moju kreditku, jediné šťastie je, že nemôžem ísť do debetu ...

World Chart

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

hot 100 billboard

Halsey - Without Me

UK singles chart

Ava Max - Sweet but Psycho

Sk éter

Dynoro & Gigi D Agostino - In My Mind - YouTube

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife