ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Závislosti

11.06.2010   zdroj: ivana

späť späť

Nakoľko sa môj najobľúbenejší kolega Roman priznal k svojej závislosti, priznám farbu aj ja. Som závislá. Neuveriteľne, bezprostredne a asi navždy. Obrovské množstvo endorfínov vo mne vyvoláva jediné slovo, to slovo, ktoré pre mnohé ženy znamená viac ako si muži dokážu vôbec predstaviť - VÝPREDAJ.
Keď vidím vo výklade tých pár písmeniek poskladaných do druhého najkrajšieho slova na svete (prvé si nechám pre seba:), rozbúcha sa mi srdce, roztiahnu zreničky a moja peňaženka sa tresie, pretože vie, čo ju čaká.
Tričká, sukne, topánky, opasky, parfémy... to všetko na mňa hádže zvodný kukuč, ktorému nie a nie odolať a môj srdcový rytmus sa okamžite synchronizuje s pípaním pokladne.
Viem, že mnohé baby si povedia, som na tom rovnako, ale verte mi, u mňa je to vážne. Prvý krát som si to uvedomila, keď som odchádzala z nákupného centra, kde som si nič nekúpila. A tak som sa vrátila aspoň po zlacnené ponožky a hneď mi bolo ľahšie na srdci. Inak, nenosím ich, v teniskách sa zvliekajú...
A potom to dopadá tak, že mám doma veci ešte s visačkou, ktoré čakajú na svoju premiéru, ako spoločenské šaty za skvelú cenu, ktoré som o týždeň našla v čínskom za polovicu. Prípadne veci typu: „veď do toho ešte schudnem" - zatiaľ sa nestalo, ale stále dúfam, no čo, zabijem sa keď boli za 70% off?
Keď som začala fungovať sama, moja mánia sa rozšírila o potraviny a veci dennej spotreby, tak sa mi doma hromadia zlacnené leukoplasty, zbytočná kozmetika, mrazené výrobky kúpené v akcií, koreniny, ktoré asi nikdy nepoužijem, asi tona cestovín z týždňa keď istý reťazec uviedol týždeň talianskej kuchyne... a to, že sa pomaly stávam zberateľkou konzerv, ktoré nestíham konzumovať, radšej ani nebudem rozvádzať.
Od júla ma čaká samostatné bývanie a čoho sa vážne obávam je, že neodolám nakupovaniu bytových doplnkov, tak nech nebesá ochranujú moju kreditku, jediné šťastie je, že nemôžem ísť do debetu ...

World charts

Maroon 5 - Girls Like You ft. Cardi B

hot 100 billboard

Cardi B, Bad Bunny & J Balvin - I Like It

UK singles chart

Baddiel, Skinner & The Lightning Seeds – Three Lions

Sk éter

David Guetta & Sia - Flames

kontakt
LIVE do štúdia:
037/290 11 29
sms: one_text na 7776
studio@oneradio.sk

Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife